Ateş ve Su 6 Oyunu atesvesu.gen.tr sitemizin ana oyunu olup ateş ve su oyunları içinde en sevilenidir.

ATEŞ VE SU 6

Ateş ve Su 6 Oyunu atesvesu.gen.tr sitemizin ana oyunu olup ateş ve su oyunları içinde en sevilenidir. Oyunumuz levellerden oluşmuş olup her Levelde bir birinden heyecanlı aşamalar sizleri bekliyor olacak. Bu oyunu oynarken gerçekten çok eğleneceksiniz. Oyun ateş ve su oyunları içerisinde en eğlenceli oyunlardan biri olup gerçekten sizleri çok eğlendirecektir. Bu harika oyunu oynarken zaman SU gibi akacak, ATEŞ gibi yanacak. Oyun ateş ve su oyunları çıktıktan beri en çok oynan oyunlar arasında olup Ortadoğu ve Balkan ülkeleri arasında en çok oynan oyunlar olduğu için bu ülkelerde her yıl onlarca ödül alarak kendi kalitesini göstermektedir. Oyunu oynamak oldukça basit olup her yaş grubu ziyaretçilerimizin rahatlıkla oynayabileceği oyunlardan bir tanesidir.

Oyunu klavyenizin yön tuşlarıyla veya bilgisayarınızın mause tuşu ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunumuz levellerden oluşup her levelde sürpriz ve zorlu engeller olacaktır. O yüzden oyunu oynarken oldukça dikkatli olmalısınız. Oyun akıl ve beceri işi olduğu için zekice hamleler yapmaya dikkat edin. Ayrıca sizleri biraz daha zorlaması için oyunumuza süreyi de ekleyerek oyundan daha fazla zevk almanızı sağlamaya çalıştık, umarım bunu da başarabilmişizdir. Ateş ve su oyunu oynarken sizi engelleyecek canınızı sıkacak can sıkıcı reklamlara yer vermeyerek daha iyi zaman harcamanıza yardımcı olmaya çalıştık.

Ayrıca oyunumuzda olumsuz örnek teşkil edecek herhangi bir davranışa veya reklama rastlanmamaktadır. Biz bu oyunları hazırlarken sorumluluğumuzun bilincinde olup bize güvenen ailelerin güvenini boşa harcamamak için özellikle bu kurallara dikkat ettik. Ateş ve su 3 O yüzden aileler çocuklarını iyi zaman harcamaları için gönül rahatlığıyla sitemize emanet edebilirler. Bütün bunların yanında oyunu oynarken daha fazla eğlenebilmeniz için oyun ayrıca iki kişilik yaptık.

Bu şekilde siz de en sevdiğiniz arkadaşlarınızla oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Tabi bu tek başınıza oynayamayacağınız anlamına gelmesin oyunu tek başınıza da gayet rahat ve eğlenerek oynayabilirsiniz. İddia ediyoruz ki bu yılda çocuklar yaz tatillerini bizlerle geçirirken tatilin nasıl geçtiğini bile anlayamayacaklar. Haydi siz de eğlenceyi doruklarda yaşamak istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin. Şimdiden  bütün takipçilerimize iyi eğlenceler dileriz.

Yerel Haberler