Zengin Kız Fakir Oğlan'ın bir önceki bölümünde Nurhan'ın başı yine birçok dertle belaya girmeye devam etti.

Zengin Kız Fakir Oğlan Son Bölümde Neler Oldu ?

 

Zengin Kız Fakir Oğlan'ın bir önceki bölümünde Nurhan'ın başı yine birçok dertle belaya girmeye devam etti. Kendisini yanlışlıkla eylemcilerin ortasında bulan Nurhan, çevik kuvvet tarafından gözaltına alındı. Zengin aile, olaylardan habersiz bir şekilde kahvaltı yapmaya hazırlanırken Biricik, kötü haberi almış ve herkes paniğe kapıldı.

 

Öte yandan Nurhan ve Sarp, bir iddiaya girmişler ve Kemal Bey'in şantiyesinde çalışmaya başladı. Birlikte çalışan Sarp ve Nurhan, seyircileri kahkahaya boğacak bir çekişmenin de içine girdi.

25 Nisan Perşembe akşamı TRT 1ekranlarına gelecek olan Zengin Kız Fakir Oğlan 32. Bölümde Biricik, Nurhan'ın her şeyi kafaya takan huyundan habersiz bir şekilde onun kilo aldığını söylemesiyle işler bir anda karışacaktır.

 

Nurhan, Biricik'in kilosuyla ilgili söylediklerini kafaya takacak ve zayıflamak için hemen harekete geçecektir. Gece gündüz spor yapmaya başlayacak olan Nurhan, başına olmadık işler de açacaktır. Zengin ailenin aşçısı izne ayrılınca Serpil Hanım akşam yemeği için telaşa kapılacaktır. Serpil Hanım ve Rüyam, yemek yapma konusunda Kemal Bey'le iddiaya gireceklerdir ve son derece komik görüntüler ortaya çıkacaktır.

Yerel Haberler