O ses Türkiye yarı final Ayda Mosharraf İsyan şarkısını tekrar söyledi. O ses Türkiye yarı finale ismini Ayda Mosharraf yazdırdı.

O ses Türkiye Ayda Mosharraf İsyan şarkısı dinle (yarı final)

O ses Türkiye yarı final Ayda Mosharraf İsyan şarkısını tekrar söyledi. O ses Türkiye yarı finale ismini Ayda Mosharraf yazdırdı.

Finale ismini yazdırdıktan sonra seyirciler tarafından isyan şarkısını söylemek için alkış yaptı. Ayda Mosharraf herzamanki gibi isyan şarkısını harika bir şekilde seslendirerek salondaki seyirciler ve ekran başındakiler dikkatle ayda 'yı dinledi.

Daha önce isyan şarkısını söylediğinde halil sezai benden daha iyi söyledi diye güzel bir iltifatta bulunmuştu. finale çıkarken oylamalarda yüzde 59 oy aldı.

PERFORMANSI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN (İSYAN)

AYDA MOSHARRAF İLK PERFORMANSI

O ses Türkiye Ayda Mosharraf evlerin önü boyalı direk şarkısı nefesleri kesti.  O ses türkiye final seçmeleri son hızla devam etti.

O ses türkiye ayda mosharraf beni benden alırsan şarkısı çok beğenildi. O ses türkiye final seçmeleri son hızla devam etti.  Ayda mosharraf o ses türkiye 'nin çok beğenilen yarışmacıları arasında yerini alıyor.Daha önce söylediği uzun ince bir yoldayı ve isyan şarkısı ile sosyal paylaşım sitelerinde son zamanlarda en çok konuşulan ve şarkısı dinlenen yarışmacı oldu.

O ses türkiye 11 şubat 2013 günü canlı olarak star tv ekralarından yayınlandı. O ses türkiye final seçmelerine birbirinden yetenekli yarışmacılar hünerlerini sundu. O ses türkiye 'de Hadise tek yarışmacısı olduğu için büyük bir nazar boncuğu alarak sahneye geldi. Şarkıcılar ikişer kere söyleyecek ve sms 'ler gönderebilecek.

O ses Türkiye Ayda Mosharraf evlerin önü boyalı direk şarkısı ilerleyen dakikalarda eklenecetir.

Yerel Haberler