O ses türkiye ayda mosharraf beni benden alırsan şarkısı çok beğenildi. O ses türkiye final seçmeleri son hızla devam etti.

O ses Türkiye Ayda Mosharraf'Beni Benden Alırsan' şarkısı dillerde

O ses türkiye ayda mosharraf beni benden alırsan şarkısı çok beğenildi. O ses türkiye final seçmeleri son hızla devam etti.  Ayda mosharraf o ses türkiye 'nin çok beğenilen yarışmacıları arasında yerini alıyor.Daha önce söylediği uzun ince bir yoldayı ve isyan şarkısı ile sosyal paylaşım sitelerinde son zamanlarda en çok konuşulan ve şarkısı dinlenen yarışmacı oldu.

O ses türkiye 11 şubat 2013 günü canlı olarak star tv ekralarından yayınlandı. O ses türkiye final seçmelerine birbirinden yetenekli yarışmacılar hünerlerini sundu. O ses türkiye 'de Hadise tek yarışmacısı olduğu için büyük bir nazar boncuğu alarak sahneye geldi. Şarkıcılar ikişer kere söyleyecek ve sms 'ler gönderebilecek.

O ses türkiye ayda mosharraf beni benden alırsan şarkısı ile canlı olarak performansı sundu. ayda mosharraf beni benden alırsan yarı final performansı ileryeleyn dakikalarda eklenecektir.

PERFORMANSI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

özel

 

Yerel Haberler