Karadayı son bölüm 4 şubat 2013 günü atv ekranlarında beğeni ile izlendi. Karadayı yeni bölüm 'de şimdi herkes Feride kalemi kıracak mı kırmayacak mı? bu sorunun cevabını arıyor.

Karadayı dünkü son bölüm herkesi heyecanladırdı- Feride kalemi kıracak mı?

 

Karadayı son bölüm 4 şubat 2013 günü atv ekranlarında beğeni ile izlendi. Karadayı yeni bölüm 'de şimdi herkes Feride kalemi kıracak mı kırmayacak mı? bu sorunun cevabını arıyor.

Karadayı son bölüm 'de neler yaşandı;

Atv ekranlarının en ilginç konulu ve oldukça çok sevilen dizisi olan Karadayı dün yayınlanan 17. yeni bölümü ile herkesin nefesini kesti. Peki Feride, Nazif Kara’nın kalemini kıracak mı? Nazif Kara davasından nasıl sonuç çıkacak?

Nazif Kara davasına gelinir. Mahir hala umutsuzluk içinde beklemektedir. Feride ile aralarında olan gerginlik herkese yansımakta ve ne yapacaklarını bilmeden dava sonucunu bekleyeceklerdir.

Feride hem aşk acısı hem de kafasındaki soru işaretleri ile uğraşmaktadır. Salih ile aralarında olanlardan sonra hala içi acıyan Feride aslında Salih’i deli gibi sevmektedir. Ancak Ayten nişanlım dediği için yaşanan onca sıkıntıdan sonra kendini oldukça kötü hissetmektedir. Diğer yandan Melih hastanededir. Kardeşinin başına kötü bir şey gelmesinden zaten korkan Feride telaş içinde Salih ile hastaneye gider.

Dava sonucu herkes için büyük merak taşımaktadır. Ancak ailesinin davaya gelmesini istemeyen Nazif Kara sessizce bekler kendi için verilecek olan kararı. Ancak Feride bir kez daha sorar Nazif Kara’ya söyleyeceğiniz bir şey var mı diye. Ancak Nazifg Karar yok der. Ardından iddia makamının ortaya koyduğu büyük bir iddia vardır.

Aslında Turgut inanılmaz bir hile ile Nazif Kara’nın kayınbiraderini öldürdüğü davanın hakimini getirir. Ve o davada görev yapan öldürülen Süleyman bey ile aralarında geçen husumeti ortaya koyar. Ve herkesin Nazif Kara’nın hala Süleyman bey’le arasında bir şey olduğuna inandırır. Ancak Nazif Kara o gün oraya gittiğinde zaten hiçbir şey olmamıştır ki 35 yıldır böyle bir kin güdülmeyeceğini herkes düşünür.

Ancak Turgut Savcı yine oynadığı bu oyun ile herkesi kandırmayı başarır. Turgut bu durumda artık Feride’nin kalemi kıracağına inanır. Feride bu iddia ve tanığın ardından davaya 10 dakika ara verir ve toplanırlar. Diğerlerinin kararı bellidir; Nazif Kara suçludur. Ancak Feride hala kararsızdır. Salih ne yapar eder ve Feride’nin odasına girer. Neler düşündüğünü öğrenmek ister ancak aldığı cevap hiçte beklediği cevap değildir. Feride aslında hala kararsızdır. Ancak neler olacak hep birlikte haftaya Karadayı 18. yeni bölümünde göreceğiz…

Haberaj.com Özel

Yerel Haberler