Benim için üzülme dizisi geçen haftaki bölümüyle yine yürekleri dağlamıştı. Acıklı türküleri ve kulaklara kazınan Karadeniz ezgileriyle yüreklerde iyi bir yere oturan Benim için üzülmede bu hafta bakalım neler olacak..

Benim İçin Üzüme yeni bölümde Orhan ölecek mi?

Benim İçin Üzülme Dizisi'nin geçen haftaki bölümünde çok ilginç gelişmeler olmuştu. Niyazi Kars'a giden Harun'un peşinden Kars yolunu tutmuştu ve son bölüm Harun'un "seni son görüşüm. benim için son kez gülerek bak. hep bu yüzün aklımda kalsın." sözleriyle ona son kez gülerek bakan Buke'nin bu bakışlarıyla görmüştü ikiliyi.

Benim İçin Üzülme dizisindeki diğer önemli bir olay ise Engelli rolünde oynayan Orhan'ın kafasına yediği taştı. Çocukların sen piçsin dediği Orhan çok sinirlenmiş ve siniriyle onları korkutmuştu. Daha sonra Orhan, bisikletiyle çay yolunda giderken çocuklardan biri Orhan'a taş fırlatmış ve Orhan taşı kafasına yemişti.

Benim için Üzülme'de bakalım bu hafta Orhan'ın akıbeti ne olacak? Taksiye bindirilerek hastaneye götürülen Orhan'ın durumunun ne  olacağı merak konusu.

Niyazi'nin Buke'nin gülümseyerek Harun'a bakışına nasıl bir tepki gösterecek? Bu da ayrı bir merak konusu tabi..

Yerel Haberler