Atv izle - 28 Ocak Karadayı yeni bölüm canlı izleyebilirsiniz. Karadayı yeni bölüm ile bu akşam ekranlarda nefesleri kesecek.

Karadayı'nın son bölümde Feride Salih Kapıştı

Atv izle - 28 Ocak Karadayı yeni bölüm canlı izleyebilirsiniz. Karadayı yeni bölüm ile bu akşam ekranlarda nefesleri kesecek. Mahir’in kendisine yalan söylediğini anlayan Feride, Turgut’a akıl danışır. Mahir ise Feride’ye gerçekleri açıklamaya karar verir. Feride’nin tepkisi Mahir için büyük bir sürpriz olacaktır.

karadayı dizisi bu hafta heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Karadayı dizisinde mahir'in sahte avukatlığı yüzünden başı belada gibi gözüküyor. Babasını kurtarmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Karadayı dizisi mahir'in babasının çıkacak ropörtajı merak ediliyor. Adaletin bumu dünya masum bir insanın çığlığı makalesi nazif kara için iyi bir izlenim oldu.

 

Aslında bütün olayların içinde olan Feride’nin babası Turgut ile iş birliği yaparak Nazif Kara davasından çekilmesini ve hatta mesleği bırakmasını ister. Ancak buna izin vermeyecek olan tek isim ise Mahir’dir. Olanlardan büyük pişmanlık duyan Mahir, Feride ile buluşur. Neler olduğunu sorar ancak pek cevap alamaz. Mahir’in yine gerçek ailesini ve evini göremeyen Feride büyük merak içindedir.

Komiser ise kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Songül’ün Nazif Kara’nın kızı olduğunu öğrenir. Şimdi neler olacaktır? Ama Songül’ün aşkı karşısında kayıtsız kalamaz. Ve olan her şey karşısında bir kez daha aşık olur Songül’e.

Turgut ise dediğini yapar ve Feride’yi bu davadan aldırmak için elinden geleni yapar. İlker Bey ile konuşarak Feride’nin taraflı davrandığını ve Dündar Hakim’inde kendi gibi düşündüğünü söylerek dediğini yaptırmaya çalışır. Ancak yine Salih işin içine girer ve olanlara el koymaya başlar. Ancak Feride’nin dilekçesi çoktan verilmiştir.

karadayı yeni bölüm'de neler olacak;

Mahir'in kendisine yalan söylediğini anlayan Feride, Turgut'a akıl danışır. Mahir ise Feride'ye gerçekleri açıklamaya karar verir. Feride'nin tepkisi Mahir için büyük bir sürpriz olacaktır.

Komiser Yasin, Mahir'e bir oyun oynar. Mahir ise Yasin'in, babasının davasıyla ilgisi olduğundan şüphelenmeye başlar. Bu sırada Turgut'un Yaver'in kim olduğunu açıklaması herkeste şok etkisi yaratır.
Feride, dava dosyalarını incelemek için Mahir'i evine çağırır. Mahir, ilk kez Feride'nin başka yüzleriyle tanışır. Mahir'den yana hayal kırıklığına uğrayan Ayten ise, Feride'nin karşısına çıkmaya karar verir.

Turgut ise Feride’yi Salih İpek’ten kurtarmanın yolunu aramaktadır. Ancak sonun geldiğini o da bilir. Adliye’de yaver kimdir? En çok merak edilen budur ve Salih İpek’in yaver ile ilgili merak ettiği ve bulma çabaları en çok Turgut’u sinir eder. Ve bunun için Salih’i yani Mahir Kara’yı tehdit etmeye başlar. Varlığını her daim hissettirir ancak Mahir Kara’yı henüz tanımamaktadır. Bakalım gelecek yeni bölümde neler yaşanacak? Feride Salih İpek’in kim olduğunu öğrenecek mi? Öğrenince neler yaşanacak? Hepsi Atv ekranlarında yayınlanacak 16. Yeni bölümde Karadayı’da.

Atv izle - 28 Ocak Karadayı yeni bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Yerel Haberler