Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Kıvanç ve Burak isimli iki profesyonel illüzyonistin yaptığı gösteri herkesin ağzını açık bıraktı. İşte Kıvanç ve Burak'ın yaptıkları..

Yetenek Sizsiniz Türkiye Kıvanç ve Burak İllüzyon Şovu burada video izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yeni bölümü yine çok büyük bir gösteriye sahne oldu. Kıvanç ve Burak adında birbirine benzeyen iki kardeş yaptıkları gösteriyle ağızları açık bıraktılar.

Kıvan ve Burak ilk başta Hülya Avşar'a imzalattıkları bir kartı destenin içine bıraktılar. Daha sonra türlü yöntemlerle kartı bulamayan Kıvanç kartı sahnede  ağzı eli kolu bağlı Burak'ın ağzından katlı olarak Hülya Avşar'ın imzaladığı kartı çıkardı.

 

 

 

 

 

 

 

Kıvanç ve Burak'ın deftere Bowling topu yazıp sonra topu düşürdükleri sahne

 

İkinci gösterilerinde ise Kıvanç ve Burak yapılmamış bir şey yaptılar. İngilterede yaşayan Salamon diye bir adamın şatosunun yıldırım çarpması sonucu yandığını söyleyerek şatodan kalan tek odadaki parçaları getirdiklerini söylediler.

Daha sonra Salamon'un ruhunu çağıracaklarını söyleyen Kıvanç ve Burak'tan birisinin eli kolu bağlanarak perdelerle örtülü bir alana bırakıldı.

Bu alanda perde çekildiği zaman Salamonun ruhu bizi kendini hissettir denildiğinde her seferinde perdelerin arasında bişeler oldu.


En son gösteride ise Sergen ve Acun'un oyunun başında kağıtlara yazdığı iki kelimeyi iki kara tahtanın arasına bırakılan tebeşirle perdelerin içinde yazıldı ve perdeler açık bir şekilde çekmeceler açılmaya nesneler yer değiştirmeye başladı.

Acun ve Sergen'in yazdığı kelimeler Masa ve Yataktı..

Video Eklenecek

Yerel Haberler