20 Eylül 2012 Süper Loto çekilişi bu akşam yapılıyor.Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi gerçekleştirilecek olan Süper Loto çekiliş sonuçlarını sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

Süper Loto çekiliş sonuçları Belli oldu(20 Eylül 2012)İşte Şanslı Sayılar

20 Eylül 2012 Süper Loto çekilişi bu akşam yapılıyor.Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi gerçekleştirilecek olan Süper Loto çekiliş sonuçlarını sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

Milli Piyango İdaresi tarafından her perşembe günü düzenlenen Süper Loto da bakalım bu haftaki şanslı numaralar hangileri olacak.Süper Loto 20 Eylül çekiliş sonuçlarını eş zamanlı olarak anında sizlerle paylaşacağız.

Süper Loto çekiliş sonuçlarını en doğru en hızlı şekilde öğrenmek istiyorsanız bizden ayrılmayın.Süper Loto 20 Eylül 2012 çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından yayınlanır yayınlanmaz hemen sizlerle paylaşacağız.Tüm okurlarımıza bol şans diliyoruz

Süper Loto 20 Eylül 2012 çekiliş sonuçları:

 11 17 27 29 33 37

Süper Loto Hakkında:

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

 

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

millipiyango.gov.tr

Yerel Haberler