Ünlü astrolog Nuray Sayarı 8 Ağustos 2012 günlük burç yorumları.... 8 Ağustos Nuray Sayarı günlük burç yorumları!

8 Ağustos 2012 günlük burç yorumları

8 Ağustos 2012 Koç Burcu Yorumu

Duygu ve mantık dengenizi kurmak için üstün bir çaba gösteriyor ve çevresel koşullarınızdan taviz vermek istemiyorsunuz Bugün değişik kişilerle konuşmaktan hoşlanabilirsiniz Duygusal güvene ihtiyacınız var fakat bunu etrafınızdaki kişilere belli etmekten çekiniyorsunuz. Sürprizler, ani değişiklikler ve beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Duygusallık ve nedenini anlamadığınız bir gerilim hissedebilirsiniz.

Fakat karar veremediğiniz durumlar ile ilgili arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Yakınlarınıza danışabilir ve unuttuğunuz konular ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar ilginizi çekmeyen kişiler ve olaylar şimdi dikkatinizi çekecek. Daha önce değerli bulmadığınız veya bilmediğiniz için ilgilenmediğiniz yeni yatırım araçlarını keşfedebilirsiniz. Ancak tedbirli olun ve çekici gelenin peşine düşmeden önce iyi araştırın.
8 Ağustos 2012 Boğa Burcu Yorumu

Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı elde etmelisiniz Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz Sistemli düşünerek kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz. İletişim sorunları ve yanlış anlamalar yüzünden tartışmalar olabilir. Fakat anlayışlı ve sakin davranacaksınız. Böylece ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemeniz daha   kolay   olacak.

Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Geçmişte kalmış ve üstü örtülmüş konular yeniden gündeme gelebilir. Siz artık daha farklı düşünmeye başlıyorsunuz. Söylentilerin ve haberlerin doğruluğunu araştırın. Fakat en önemlisi sezgilerinize güvenin. Akıl yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. 


 
 
8 Ağustos 2012 İkizler Burcu Yorumu

Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz Fakat bunları yaparken bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz Kendi gücünüzü ispat etmek için başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan büyük bir zevk alıyorsunuz İsteklerinizin ilgi görmesi son derece hoşunuza gidiyor. Küçük ayrıntılar gözünüzden kaçmış olabilir ve arkadaşlarınızın uyarısı ile hemen farkına varacaksınız. Kardeşleriniz, yakınlarınız ve çocuklarınız ile ilgilenebilir, birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

Dikkati farklı konulara hızlı yönelen biri olduğunuz halde şimdi detaylar ile ilgilenecek ve bir konunun üzerinde alıştığınızdan daha fazla duracaksınız. Ayrıntılı projeler ile ilgili çalışmalar yapmak için uygun  zaman . Araştırmalarınızı derinleştirebilir ve kararlarınızı sürdürebilirsiniz. Bugün söylemek istediklerinizi  rahat  ve anlaşılır bir biçimde ifade edebilir, çevrenizi etkileyebilirsiniz.


 
 
8 Ağustos 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız hemen uygulamalısınız Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız Yaklaşımlarınız sessiz ve sakince olacak Boyun kaslarınız gergin dikkatli olun. Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Çeşitli nedenlerle seyahate çıkabilirsiniz.

İş veya tatil amaçlı yapacağınız yolculuk sırasında karşılaştığınız kişiler ile iddialaşmayın ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz. Aceleci ve kararsız bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Farklı ortamlar ve eğlenceli kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Açık hava, deniz kıyısı ve sevdiğiniz konular ile ilgilenebilir, böylece  rahatlayabilirsiniz .


 
 
8 Ağustos 2012 Aslan Burcu Yorumu

Harcamada sınır tanımıyorsunuz Bugün planladığınız işler için yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek uğruna borçlanabilirsiniz Çevrenize iyi niyetle yaklaşmanız her zaman olumlu sonuç vermiyor. Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Eskiden beri görmek istediğiniz ve bir türlü  fırsat  bulamadığınız yerlerde dolaşabilir, ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.

Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilir, böylece kararlarınızı belirleyecek duruma gelebilirsiniz. Yabancılar, farklı ortamlar, saygın çevreler ve  eğlenceli  organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek. Uzun  zamandır  görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir, birlikte geçmiş günleri  konuşarak  keyifli vakit geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.
 


 
8 Ağustos 2012 Başak Burcu Yorumu

Maddi konularınıza akıllıca yorumlar getiriyor ve iletişim konusunda başarılı kompozisyonlar çiziyorsunuz Girişimciliğinizi farklı konular üzerinde de denemek istiyorsunuz Bugün riskler konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Rüyalarınız ve vizyonlarınız etkileyici olabilir. Ancak endişelerden uzaklaşmanız gerekiyor. Bugün alıştığınız işleri yaparken bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek.

Detaylara çok fazla takılı kalmayın yoksa dikkatiniz dağılabilir ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayabilirsiniz. Saygı duyduğunuz büyükleriniz ile aranızdaki ilişkiler sizin düşündüğünüzden daha farklı olabilir. Veya sizin bakış açınız değişiyor ve eskiden rahatsız olmadığınız konular artık dikkatinizi çekiyor. Belki de eskiden değer verdiğiniz her ne var ise, sizin için değerini kaybediyor olabilir.


 

8 Ağustos 2012 Terazi Burcu Yorumu

Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine girecek ve uzun zamandır beklediğiniz performansı yakalayacaksınız Karşıt fikirli insanları ikna etmeniz kolay olacaktır. Güne heyecanlı başlayacak ve iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Bu arada esas aramanız gereken kişileri aramak yerine eski arkadaşlarınız aklınıza gelebilir ve onlar ile iletişim kurabilirsiniz.

Veya uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızdan alacağınız bir haber ile heyecanlanabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve çeşitli programlar yapacaksınız. Davet ve toplantılara gidebilir, yapmak istediğiniz proje ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sabırsız ve tahammülsüz olmanız mümkün. Öfkeli davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.
8 Ağustos 2012 Akrep Burcu Yorumu

Çevrenizde farklı olmayı başarıyorsunuz Yaşadığınız alınganlıkların temelinde; kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmaktadır Ay; çevrenizde iletişim kurarken duygusal davrandığınız için bazı kayıplar olabileceğini vurguluyor. Unutulmuş konular gündeme gelebilir ve tartışmacı bir tavır içine girebilirsiniz. Yanlış anlamalar olabilir. Bu nedenle tartışmalardan uzak durun ve şimdilik fikirlerinizi kendinize saklayın.

Meydana gelen olaylar sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir. Fakat iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunursanız, gerçek olan ile olmayanı birbirinden ayırt etmeniz zor olacak. Aklınız ile hareket etmek yerine sezgilerinize güvenirseniz, daha başarılı olacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile birlikte vakit geçirmek hem düşüncelerinizi derinleştirecek.
8 Ağustos 2012 Yay Burcu Yorumu

Bir iş projesi gündemde olacak Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz Çevrenizle işbirliği içinde olacağınız bir gün Bazı paslaşmalar sonunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz Sevdiğiniz birinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Görmüş olduğunuz rüyalar etkileyici olabilir. Şayet hatırlıyorsanız, rüyanızı önemseyin. Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Gelişen olayları sürpriz olarak düşünebilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz fakat derinden etkileyici ve değiştirici olaylar karşısında siz de kendiniz ile ilgili radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Aceleci davranmayın. Alıngan ve duygusal bir tavır sergilemeniz mümkün. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak.
8 Ağustos 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün değişik insanlar sizi etkileyebilir ama bunu aşk olarak algılamayın Yani her gün yeni bir beraberlik sizi yıpratabilir Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle aranız açılabilir İş arkadaşlarınızı kendiniz için kullanmaya çalışıyorsunuz ama sınırı aşmayın ve çok belirgin bir hale getirmemeye çaba gösterin Hala bazı engellemelere ve yanlış kararlar vermeye açıksınızGelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz. Güne keyifli başlayacak ve ertelemiş olduğunuz işlere odaklanacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz.

Ancak dikkatinizi dağıtan konulardan gün içinde uzaklaşacak ve ilginç konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Saygın çevrelerin dikkatini çekebilir ve takdirini kazanabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı.


 

8 Ağustos 2012 Kova Burcu Yorumu

İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız Kişisel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri Temkinli hareket ederek her şeyi önce karşı taraftan beklemelisinizBilinçaltınızda yapılandırdığınız olayları yeniden gözden geçirmek için elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız Bugün içsel sesiniz çok önemli olacak. üne farklı duygular ile başlayacak ve hayal gücü gerektiren konular ile ilgileneceksiniz. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın.

Gün içinde karşılaşacağınız kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli davranın. Bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek ve şimdiye kadar önemsemediğiniz bazı konuları gözden geçireceksiniz. Meydana gelen olaylar dikkatinizi dağıtabilir fakat kendinizi olaylara kaptırmazsanız, bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Böylece şanssızlık gibi görünen durumun içindeki fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz. 


8 Ağustos 2012 Balık Burcu Yorumu

Duygularınızı paylaşırken yaşayacağınız zorluklar karşısında güçsüz hissedebilirsiniz İyi niyetle konuştuğunuz halde karşınızdakilerin sizi anlamaları zorlaşabilir Bugün maddesel konulara daha çok ağırlık vererek yaşantınız rahatlatacak koşulları gözden geçirmelisiniz. Güne farklı duygular ile başlayacak ve hayal gücü gerektiren konular ile ilgileneceksiniz. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın.

Gün içinde karşılaşacağınız kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli davranın. Bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek ve şimdiye kadar önemsemediğiniz bazı konuları gözden geçireceksiniz. Meydana gelen olaylar dikkatinizi dağıtabilir fakat kendinizi olaylara kaptırmazsanız, bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Böylece şanssızlık gibi görünen durumun içindeki fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

Yerel Haberler