2 haziran Portekiz- Türkiye maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak.

Bu akşamki Portekiz Türkiye maçını hangi kanal yayınlayacak?

A Milli Takımı'nın 2 Haziran Cumartesi akşamı Lizbon'da oynayacağı Portekiz maçını, İsviçre Futbol Federasyonu'ndan Stephan Studer yönetecek. Studer'in yardımcılıklarını Manuel Navarro ve Sandro Pozzi yapacak. Portekizli Joao Ferreira da dördüncü hakem olacak.

    İsviçreli hakem 27 Temmuz 2011'de yine Portekiz'de oynanan Benfica-Trabzonspor maçında düdük çalmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un yeni teknik direktörü Carlos Carvalhal, A Milli Futbol Takımı'nın Portekiz maçı öncesi yaptığı antrenmanı izledi.

    Carvalhal, basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, ay - yıldızlıların 2012 Avrupa Şampiyonası'na katılamamasının Abdullah Avcı için takımı tanıma adına bir şans olduğunu söyledi.

    Abdullah Avcı'nın yeni bir ekip kurduğunu kaydeden Carvalhal, milli takımın gelecek yıl çok daha iyi olacağını dile getirdi. Sezon ortasında Beşiktaş'tan ayrıldığının hatırlatılması üzerine Portekizli teknik adam, siyah - beyazlı takımla bağlarını kopardıktan sonra kimseyle görüşmediğini ifade etti.

    Carvalhal, A Milli Futbol Takımı'nın yarın Portekiz ile yapacağı maçı özel bir televizyona yorumlayacak. Portekiz'in Lizbon şehrindeki Estádio da Luz Stadı'nda oynanacak ve TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmayı İsviçre Futbol Federasyonu'ndan Stephan Studer yönetecek. Studer'in yardımcılıklarını Manuel Navarro ve Sandro Pozzi yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Joao Ferreira.

2014 Dünya Kupası elemelerine hazırlık kapsamında yurt dışında kamp yapan A Milli Takımı, Portekiz'le yapacağı maçın çalışmasını karşılaşmanın oynanacağı Estadio da Luz Stadı'nda yaptı.

    Antrenmanı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un yeni teknik direktörü Portekizli Carlos Carvalhal de izledi.

    A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk 30 dakikası basına açık tutulurken, bu süre içinde milliler, ısınma hareketleri ve pas çalışması yaptı.

    Antrenmanı, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Carlos Carvalhal de izledi.

    Bu arada Carvalhal, yarın Lizbon şehrindeki Estádio da Luz Stadı'nda oynanacak ve TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmada Portekiz televizyonuna maçı yorumlayacak.

Tarih: 2 haziran 2012 cumartesi

Saat: 21:30

Kanal: TRTspor

Yerel Haberler