Fransa Ligi’nin iki zengin takımı Paris Saint Germain ve Monaco bu akşam Parc Des Prices’da kozlarını paylaşacaklar. Bu akşam dolu dolu futbol sevenlerini bekliyor.

PSG-Monaco Maçı Hangi Kanalda?CANLI iZLE Paris St. Germain Fransa LİGİ

Zlatan İbrahimovic, James Rodriguez, Edinson Cavani, Radamel Falcao, Thiago Silva, Joao Moutinho, Eric Abidal ve daha nicesi bu akşam Paris’te futbol için toplandılar.

 

Fransa Lig 1’in altıncı haftasında Paris St. Germain görkemli evinde prensliğin adamlarını ağırlayacak. Lakin bu ziyaret pek dostane geçmeyecek gibi. Keza iki tarafın şövalyeleri de kılıçlarını kuşanmış durumdalar.

 

Bu akşam Türkiye saati ile 22:00’de Fransa’da futbol savaşı gerçekleşecek. Geride kalan beş haftada dört galibiyet ve bir beraberlik ile on üç puanla zirvede yer alan Monaco, üç galibiyet ve iki beraberlikle on bir puanla üçüncü sırada yer alan Paris St. Germain’e konuk olacak.

EUROSPORT.COM

 Paris SG Monaco Maçı Canlı Hangi Kanallarda Yayınlanacak

C+ France , TV4 Sport (sweden) , Setanta Africa , Al Jazeera Sport +6 , Arena Sport 3 (serbia) , TRK Futbol+ , Digi Sport 2 (romania) , Sport 1 (russia) , Arena Sport 3 / HD (cro) , Ten Action , TV3 Sport 2 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , BT Sport 1 / HD , Digi Sport 2 (svk) , Sport TV Live / HD , Fox Sports (italy) / HD

 

Yerel Haberler