1 Eylül Pazar günü saat 20:00′da başlayacak olan Samsunspor Fethiyespor Maçı Samsun 19 Mayıs stadyumunda oynanacaktır. Maçı Trtspor’dan naklen izleyebilirsiniz. Maçın hakemi ise Onur Karabaş.

Samsunspor Fethiyespor Maçını Canlı Trt Web TV Canlı Yayınını İzle Bu Maç Kaçmaz

Samsunspor, ilk hafta kendisi gibi iddialı bir kadroya sahip olan İstanbul BŞB karşısında son saniye golüyle mağlup oldu. İkinci hafta ise kalitelerinin hakkını vererek Tavşanlı deplasmanından 3 golle alınan 3 puanla döndüler. 

Samsunspor'da golcü harekatı !

Ptt 1'nci Lİg ekiplerinden Samsunspor, Boşnak golcü Eldin Adiloviç'i Samsun'a getirdi, Sivassporlu Aldülkadir Özgen konusunda da temaslarını hızlandırdı.
Teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın raporu doğrultusunda forvet arayışlarına hız veren Samsunspor, Bosna Hersekli golcü 27 yaşındaki Eldin Adiloviç'le arasındaki küçük pürüzlerin gidermesi halinde sözleşme imzalatacak. Teknik heyetin de ısrarla istediği Adiloviç'le imza aşamasına geyindiği bildirildi.
Öte yandan uzun süredir kırmızı beyazlıların gündeminde yer alan Sivassporlu Abdulkadir Özgen konusunda da önemli bir mesafe alındığı öğrenildi. Görüşmelerin olumlu geçtiği ve Abdulkadir'in de imza atmaya yakın olduğu ifade edildi.
SPOR3
 
 
 
 

Yerel Haberler