Kayserispor Kulübü Başkanı RecepMamur, Beşiktaş galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamasında, Bize destek veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur'dan Jest Yaptı

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Beşiktaş galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamasında, “Bize destek veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mamur, “Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Süleyman Hurma’ya çok teşekkür ediyorum. Gece gündüz demedi. Gecesini gündüzüne kattı, gerektiğinde evine gitmedi. Çok emek verdi. Hocamızı ve oyuncuları yürekten tebrik ediyorum. Basın da destekledi. Destekleyen, desteklemeyen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Mamur, “Ben gazetenin birine bir ilan vermiştim. Yılbaşı ilanı vermiştim. ‘Recep Mamur cebinden mi veriyor? Babasının parasını mı veriyor? Diye eleştiriler almıştım. Bana babamdan bir şey kalmadı. Kazandığım parayı veriyorum. Tasarrufu ben yapıyorum” dedi.


Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş Beyazşehir' deki gelişime dikkat çekerek, " Yıllar önce burası insanların itibar etmediği bir yerdi. Bugün şehrin en gözde yerleşim yerlerinden biri oldu. 10 yıldır aynı zihniyeti taşıyan 3 Belediye Başkanı tek başkan gibi çalışarak şehrin tüm bölgelerinde olduğu gibi burada daönemli hizmet ve yatırımları halkın kullanımına sundular.
Sonuçta ortaya böylesine güzel bir yerleşim yeri çıktı. Hayırsever İşadamımız Recep Mamur’da buranın bir ihtiyacı olan sağlık ocağının yapımını üstlendi. Bu vesileyle hem kendisine hem de Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. " diye konuştu.

Törende daha sonra Beyazşehir Mahallesi Muhtarı Abdurrezzak Şahin tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız ’ a birer teşekkür plaketi verildi.Daha sonra kurdele kesilerek parklar hizmete sunuldu ve Sağlık Ocağının temeli atıldı. 

Yerel Haberler