(Haberaj.com)Türkiye Macaristan Milli Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda? Türkiye ile Macaristan 26 Mart 2013 Salı akşamı saat 20.30'da karşı karşıya gelecek. Türkiye Macaristan maçının hangi kanalda yayınlanacağı da belli oldu.

Türkiye-Macaristan A Milli maçı saat kaçta,hangi kanalda yayınlanacak?

Türkiye Macaristan Milli Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda? Türkiye ile Macaristan 26 Mart 2013 Salı akşamı saat 20.30'da karşı karşıya gelecek

Türkiye Macaristan Milli Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda? Türkiye ile Macaristan 26 Mart 2013 Salı akşamı saat 20.30'da karşı karşıya gelecek. Türkiye Macaristan maçının hangi kanalda yayınlanacağı da belli oldu. Türkiye Macaristan Milli Maçı Star TV'den canlı yayınlanacak. Türkiye Macaristan Milli Maçı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak. Türkiye Macaristan maçın Milorad Mazic yönetecek. Türkiye Macaristan maçını haberaj.Com'dan canlı takip edebilirsiniz. İşte Türkiye Macaristan maçı son detaylar...

FIFA 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu'nda Macaristan ile Türkiye karşılaşacak. Türkiye Macaristan Milli Maçı Star TV'den canlı yayınlanacak.

Türkiye - Macaristan Maçı Biletlerinde Son Gün

Türkiye'nin Dünya Kupası Elemeleri'nde oynayacağı kritik Macaristan maçının bilet satışları 24 Mart Pazar günü sona erecek. A Milli Futbol Takımı'nın 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 26 Mart Salı günü İstanbul'da Macaristan ile oynayacağı D Grubu 6. maçı biletlerinin 'tff.org'da satışı yarın sona erecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, milli maç biletlerinin federasyonun internet sitesinden satışı saat 13.00'te bitecek. Web sitesinden pazar gününe kadar alınan biletlerin teslimi stat gişesinden yapılacak. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu gişelerinde başlayan bilet satışına ise maç gününe kadar 10.00-17.00 saatleri arasında, karşılaşma günü de 20.30'a kadar devam edilecek.

Sporseverlerin, gişelerden alınacak biletlerde TC kimliklerini gişe personeline ibraz etmeleri gerekiyor. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 20.30'da başlayacak Türkiye-Macaristan maçının biletleri 20, 30 ve 50 liradan satılıyor.

Yerel Haberler