Elazığspor maçının ardından istifa eden Şenol Güneş’in yerine eski Trabzonspor futbolcusu olan Tolunay Kafkas getirildi. Trabzonspor’un Yeni Teknik Direktörü! SON DAKİKA SPOR HABERLERİ…

Trabzonspor’un Yeni Teknik Direktörü! SON DAKİKA SPOR HABERLERİ

3-1’lik yenilginin ardından trabzonspor’da büyük bir deprem yaşandı. Teknik direktör Şenol Güneş istifasını açıkladı. Takıma yeni bir kan lazım diyerek spor camiasını şok etti. Sadri Şener, yaptığı ilk açıklamada, “Ünal Karaman’la yola devam edeceğiz” dedi. Karaman’ın sezon sonuna kadar takımın başında kalması bekleniyordu. Ancak yine beklenmedik bir gelişme oldu. Sadri Şener, Tolunay Kafkas’la görüşerek, “Trabzonspor’un teknik direktörü olmak ister misin?” diye sordu. Kafkas’ın bu teklife cevabı, “Böyle büyük bir camiada görev almaktan gurur duyarım. Trabzonspor’a hizmet etmeye her zaman hazırım” oldu. Şener daha sonra, başarılı çalıştırıcıyla detayları görüşmesi için asbaşkan Nevzat Şakar’ı görevlendirdi. Tolunay Kafkas’ın bugün ya da en geç yarın Trabzon’a gitmesi bekleniyor.

Trabzonspor-Şenol Güneş gitti Tolunay Kafkas geldi

 

Tolunay Kafkas, kendisini Bordo-Mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attıktan hemen sonra çalışmalara başlayacak. Aynı zamanda teknik heyetle bir görüşme yapacak olan Tolunay Kafkas, daha sonra oyuncularla bir araya gelecek. Transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kaldığı için Fırtına’nın kadroya takviye yapıp yapmayacağı belli değil.

 

Duygu TUNÇER

Yerel Haberler