Liselerarası Futbol il Birinciliği Atatürk Lisesi'nde!

İl Birinciliği Adana Atatürk Lisesi'nde!

Adana Yüreğir Atatürk Lisesi Okul Müdürü Abdussamet Emiroğulları, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek mutlu sona ulaştıklarını ifade etti, " Sırada, Türkiye şampiyonalarında ilimizi en iyi şekilde temsil etmek var. Bunun içinde tüm gücümüzü ortaya koyacağız" dedi.

Emiroğulları:Sırada Türkiye şampiyonaları var:

Beden Eğitim Öğretmenleri,Cenker Dönmez ve Hakan Dabanoğlu ile birlikte Hayrettin Turgut'un, futbolcularını şampiyonalara en iyi şekilde hazırlandığını belirten Atatürk Lisesi Okul Müdürü Abdussamet Emiroğulları, " Büyük bir gurur yaşamaktayız. Liselerarası Futbol il Birinciliği'nde Adana'nın en büyüğü olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye şampiyonalarına da sıkı bir tempoda hazırlanmaktayız. Belirlenilen program doğrultusunda hazırlıklar devam ediyor. Adana'yı şampiyonalarda en iyi şekilde temsil etmeye kararlıyız" dedi.

Dönmez-Dabanoğlu-Turgut:Şampiyonluğu hakettik:

Adana Yüreğir Atatürk Lisesi Beden Eğitim Öğretmenleri Cenker Dönmez ile Hakan Dabanoğlu'da, şampiyonluğu hakettiklerini söyledi. Birbirinden güçlü takımlar ile mücadele ederek Adana birincisi olduklarını ifade eden İkili, " Futbolcularımız ile ne kadar övünsek azdır. Bizleri mahçup etmediler. Ancak, başarı çıtasını yükseltmeliyiz. Türkiye şampiyonaları'nda, Atatürk Lisesi ağırlığını hissettirip Adana'nın yüzakı olacaktır' dediler.

Antrenör Hayrettin Turgut ise, " İnanmak başarının yarısıdır. Bizde şampiyonluğa inandık ve mutlu sona ulaştık. Türkiye şampiyonalarını düşünmeye başladık" diye konuştu.

 

 ATATÜRK LİSESİ'NDEN ŞAMPİYONLUK KARELERİ:

 

Atatürk Lisesi Takımı ve Cenker Dönmez:

 

 Şanpiyonluk Sonrası Atatürk Lisesi Takımı Okul Müdürleri İle Birlikte

 

 Atatürk Lisesi Madalyalarını Aldı

 

 

 

 

 

 

Kaynak:Toros Gazetesi

Yerel Haberler