Fenerbahçe-Galatasaray süper kupa maçı canlı skor maç kaç kaç. Galatasaray-Fenerbahçe ile karşı karşıya geliyor.

Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa Final Maçı Özeti Ve Golleri burada İzle

Fenerbahçe-Galatasaray süper kupa maçı canlı skor maç kaç kaç. Galatasaray-Fenerbahçe ile karşı karşıya geliyor.

Erzurumlu sporseverler, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında bu akşam oynanacak Süper Kupa finali öncesinde dostluk ve centilmenlik örneği sergileyerek tüm Türkiye'ye mesaj verdi. İki takım taraftarlar kola kola girip 'En büyük Türkiye' diye sloganı attı.

 

Galatasaray-3 Fenerbahçe-2 Gol:Selçuk (Penaltı)

Galatasaray-2 Fenerbahçe-2 Gol:Kuyt

Süper Kupa G.Saraylı Futbolcuların Ellerinde İzle

Engin Baytar Hakem Cüneyt Çakırı'ın yakasına yapıştı

 

 

 

     20.55’te başlayacak olan karşılaşma öncesi taraftarlar Erzurum’un en işlek yerlerinden olan Cumhuriyet Caddesi’nde buluşarak maça hazırlandı. Ellerinde takımlarının renklerini taşıyan taraftarlar, coşkulu sloganlar atarak cadde boyunca yürüdü. Bazı vatandaşlarda araçlarını süsleyerek caddeye geldi.

    Erzurum’da sarı-kırmızılı ve sarı-lacivertli taraftarların birlikte eğlenmesi vatandaşlar tarafından hayranlıkla karşılandı. Kol kola yürüyen farklı takımlardan taraftarlarının oluşturduğu görüntü 'işte özlenen manzara' dedirtti.

    Maçtan önce ismi değiştirilerek Kazım Karabekir Stadyumu olan Yeni Erzurum Stadı’na 16.00’da taraftarların alınması bekleniyor. Güvenlik gerekçesiyle taraftarlar stat çevresine araçla alınmayacak. Galatasaray taraftarı havalimanı yolu üzerinden stada giriş yapacak. Fenerbahçeli taraftarlar ise Erzincan yolunu kullanarak giriş kapısına ulaşacak.

Galatasaray 3-2 Fenerbahçe

Yerel Haberler