İsminden de anlaşılacağı üzeri yepyeni ve çok farklı bir yarışma programı daha başlıyor. Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Çılgın Teyzeler yarışma formu da bu sayfadan kullanıcılar için paylaştırılacaktır.

Star Tv Çılgın Teyzeler Yarışması

Yeni başlayacak olan ve eğlenceli olacağını düşündüğümüz yarışma ile ilgili detaylarsa şu şekilde..

Star Tv ekranlarına çok çılgın ve bir o kadar da tansiyonu yüksek yarışma programı geliyor.

Çılgın Teyzeler isimli yarışmada birbirinden eğlenceli ve hayat dolu elli yaş üstü beş teyze dünya turuna çıkacak. Bu kişilerin arasında daha önce hiç köylerinden çıkmamış teyzeler de olacak.

Doğuş Grubu’nun Star TV’yi satın almadan önce kurmayı planladığı TVen kanalı için ilk olarak düşünülen bu proje, daha sonra grubun Star’ı almasıyla birlikte ertelenmişti. Star’ın yeni yayın politikasının artık oturmasının ardından bu ilginç proje için yeniden hazırlıklara başlandı.

Yarışmadaki teyzeler yeri gelecek dünyanın en lüks otellerinde kalacak, yeri gelecek ne bulurlarsa onu yiyecekler. Disneyland’da çocuklar gibi eğlenecekler, Los Angeles’da sörf yapacaklar. Arjantin’de tango öğrenecekler, hatta Avustralya’da Bungee jumping bile yapacaklar. Haftada altı gün yayınlanacak programda birinci olan Teyze büyük ödülün sahibi olacak.

Yapımı Tokyo Medya tarafından gerçekleştirilecek olan programın yönetmenliğini Ahmet Zafer Demirci üstlenecek..

Yerel Haberler