Yakışıklı aktör ve başarılı yönetmen Özcan Deniz yeni bir aşk filmiyle çok iddialı geliyor.yönetmen koltuğuna 3. kez oturan Özcan Deniz yeni aşk filmi ‘Su ve Ateş’ ile hayranlarıyla buluşacak.

Özcan Deniz'in 'Su ve Ateş' Filmi Vizyonda!

Yakışıklı aktör ve başarılı yönetmen Özcan Deniz yeni bir aşk filmiyle çok iddialı geliyor.yönetmen koltuğuna 3. kez oturan Özcan Deniz yeni aşk filmi ‘Su ve Ateş’ ile hayranlarıyla buluşacak.

Yakışıklı Aktör’ün yönetmen koltuğunda oturduğu ve kendisinin başrol oynadığı  ilk filmi ‘Ya Sonra’ izleyenlerden tam not almıştı. İkinci film ise başrolerini güzel oyuncu Fahriye Evcen’le paylaştı ‘Evim Sensin’ ile duygu yüklü bir filmle gözyaşları sel olmuştu.

Başarılı yönetmen yine bir aşk filmiyle başrollerini Yasemin Allen ile paylaşıyor. Bu sefer ‘Su ve Ateş’ adı altında beyaz perdeye merhaba diyecek.

Filmin 15 Kasım 2013 Cuma günü vizyona girecek.

 

Filmin Konusu

 

Yağmur çok az tanıdğı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığı Kemal'e aşık olmuştur. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal'in ise Yağmur'dan sakladığı çok büyük sırlar vardır.  Londra'da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir mafya ağının içindedir ve Yağmur'u da içine sürükleyecek karanlık olaylar kapıdadır... Yapımı Avşar Film ve DNZ Film ortaklığında gerçekleştirilen projenin başrollerini Yasemin Allen ve Özcan Deniz paylaşırken, yönetmen koltuğunda yine Özcan Deniz oturuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Vizyon Tarihi

15 Kasım 2013

  • Yönetmen:

Özcan Deniz

  • Oyuncular:

Özcan Deniz, Yasemin Allen, Burçin Birben devamı...

  • Tür

Romantik , Dram

  • Ülke

Türkiye

Eleştirmenler ne dedi?

Gişe yapar

Atilla Dorsay: Dramatik açıdan çok yoğun bir hikâye. Özenle çekilmiş. Herhalde ağlatma rekorunu ‘Benim Dünyam’ filminin elinden alır. Ama bence hikâyeyi daha çağdaş bitirebilseydi, çok daha başarılı olurdu. Anlatım açısından hiçbir kusuru yok ama ille de seyirciyi ağlatarak final yapma huyundan artık vazgeçilmeli. Oyunculuklar orta karardı. Kadın oyuncuları çok beğendim. Özcan Deniz de artık belli bir olgunluğa ulaşmış. Film gişe yapar diye düşünüyorum.

Naif bir aşk filmi
Serdar Akbıyık: Özcan Deniz’in bir önceki filmi (Evim Sensin) gibi, bu film de duygu telini titretiyor. Bu kez Yasemin Allen kozu da var. Beyazperdeye gerçekten çok yakışan bir oyuncu. “Su ve Ateş”, çok naif bir aşk filmi ama Akdeniz coğrafyalarına yakışan İtalyan filmlerine de benziyor. Çok iyi gişe yapacağını, gidenlerin tatmin olacağını düşünüyorum. Oyunculukları da çok beğendim. Özcan Deniz belli çizgide filmler üretiyor. Gişe filmlerinin başarılı, umut veren yönetmenlerinden diyebiliriz.

 

Özcan Deniz Kimdir?
Özcan Deniz  19 Mayıs 1972, Ankara, Türkiye), Kürt asıllıTürk şarkıcı, aktör ve besteci.
Deniz ailesi 1977 yılında Ağrı'dan Aydın'a göç etmiştir. Ilk öğrenimi Aydın Halide Haltun ilkokulunda yaptı.

1985 yılında, geçim sıkıntısı nedeniyle ilk orkestra çalışmasını yaparak müzik dünyasına girmiştir. Daha sonra, 1987 yılında, Mavi Deniz adında kendi orkestrasını kurmuştur. Aynı zamanda, Aydın, İncirliova ve Germencikli gençlerden oluşan amatör bir tiyatro grubu ile oyunlar sergiliyordu.

Aydının Sultanhisar kasabasında düzenlenen Geleneksel Ses Festivalinde birinci gelmesi onu cesaretlendirir ve 1988 yılında İstanbul yolunu tutmasında büyük bir rol oynamıştır. Ancak başarısız geçen bir yılı onu Almanya, Münih kentine gitmesine yol açar, ve orada müzik yaşamına devam ederek, onu Türkiyede fark edemeyen Türk yapımcılar, Almanyada fark ederler, ve ilk albümünü 1992 yılında sonraki adıyla Prestij Müzik olan Nokta Müzik'de yapmıştır.

Ancak asıl ün 1994 yılında Meleğim adında albümü ile gelmiştir ve o dönemin en çok satanlar listesinde yerini almıştır. Ününü en iyi şekilde değerlendiren Özcan Deniz, Memduh Ün'ün çektiği Ona Sevdiğimi Söyle filminde ilk kez sinema oyunluğuna soyunur. Sonra'dan dizi oyunculuğu yapar. Televizyon'larda gerçek şöhreti Asmalı Konak dizisiyle kazanır. Müzik olsun, oyunculuk olsun, çok sayıda ödülleri bulunmaktadır.2009 yılında sevdazade albümünü çıkardı.Çıkış şarkısı illallah olan albüm çok beğenildi..

 Özel Hayatı

Özcan Deniz, 1992 yılında Handan Deniz ile Almanyada evlenir, ve 2002 yılında boşanır. Eski eşi ile ilgili Almanya'daki eski eşimle formalite icabı evlilik yaptım demiştir.

 Ödülleri

Yılın Müzik Yıldız Ödülü (1997, Magazin Gazetecileri Derneği)
Arabesk-Fantazi Müzik En İyi Erkek Sanatçısı (1997, Kral TV Video Müzik Ödülleri)
Türk Halk Müziği En İyi Erkek Sanatçısı (1999, Kral TV Video Müzik Ödülleri)
Avrupa’nın En Başarılı Sanatçısı (2001)
Yılın En İyi Tv Erkek Yıldızı Ödülü (2002, Magazin Gazetecileri Derneği)
Tv Yıldızı Ödülü (2002, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği)
Arabesk-Fantazi Müzik En İyi Erkek Sanatçısı (2002, Kral TV Video Müzik Ödülleri)
En Çok Satan Albüm Ödülü (Leyla) (2002-2003, MÜ-YAP)
Üç Altın Plak Ödülü (Leyla) (2003, Prestij Grup Popüler Yapım)
En İyi Solist Ödülü (2003, Altın Kelebek)
Yılın Dizisi (Asmalı Konak) (2003, İstanbul Üniversitesi İktisat Kulübü)
En Başarılı Sanatçı Ödülü (2003-2004, Avrupa Türklerinin Seçimi)
En Çok Satan Albüm Ödülü (Ses Ve Ayrılık) (2004-2005, MÜ-YAP)
En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (2004-2005, Altın Kelebek)
Teşekkür Ödülü (2005, Çağdaş Sinema Oyunları Derneği)
Yılın En İyi Tv Dizi Oyuncusu Ödülü (2005, Magazin Gazetecileri Derneği)

 

Yerel Haberler