O Ses Türkiye Skeci 3 Adam Programı video izle. 3 Adam O Ses Türkiye Skeci Oğuzhanlı Ebru Gündeş, Hadiseli İbrahim ve Eser Yenenli Gökhan Tüm Tükiye yi kahkahaya Boğdu. İşte 3 Adamın O Ses Türkiye Yarışması Skeci videosu haberaj.com sitemizde

O Ses Türkiye Skeci İzle 3 Adam Oğuzhanlı Ebru,İbrahimli Hadise,Eserli Gökhan ve Murat Boz O Ses Türkiye Yarışması Müthiş Sikeci

HABERAJ.COM O Ses Türkiye Skeci 3 Adam Programı video izle. 3 Adam O Ses Türkiye Skeci Oğuzhanlı Ebru Gündeş, Hadiseli İbrahim ve Eser Yenenli Gökhan Tüm Tükiye yi kahkahaya Boğdu. İşte 3 Adamın O Ses Türkiye Yarışması Skeci videosu haberaj.com sitemizde

O ses türkiye yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta dayine dop dolu bir programla izleyicisiyle buluştu. O ses türkiye şarkıyarışmasını izleyenler yine bol kahkaha dolu unutulmayacak sürpriz bir bölümlekarşılaştılar.

O ses türkiye nin juri üyelerinde sürpriz isimler vardıMurat Boz Dışında Ebru Gündeşi ,star tv den yayınlanan 3 adam isimli programınve eski çok güzel hareketler ekibinin Oğuzhanı oynarken Hadiseyi yine aynıekipten İbrahim ve Gökhanı ise Eser Yenenler Oynadı.

Star tv de yayınlanan 3 adam programının bu haftaki konuğuMurat Boz du ve Programın sunucuları Eser ,oğuzhan ve ibrahim o ses türkiyeyarışması bu haftaki yeni bölümünü bir skeç tadında birlikte sundular. Muratboz aynı kalırken Hadise rolünü yapan İbrahim , Gökhan rolünü yapan EserYenenler ve Ebru Gündeşi oynayan Oğuzhan yaptıkları skecle tüm Türkiye yikahkahalara boğdular.

O ses Türkiye Skeci 3 adamlı yeni bölümü müthiş espirileresahne oldu. O ses türkiye yarışmasının bu haftaki yeni jürisi Oğuzhanlı EbruGündeş , Hadiseli İbrahim ve Gökhanlı Eser yenenler ve değişmeyen Murat Bozlubu haftaki bölümü özeti ve videosu online habergazete.com sitemizde.

3 adam programı konuğu Murat Boz , Eser Yenenler Oğuzhan Koçve İbrahim ile birlikte müthiş bir gece ziyafeti sundular.  3 adam show programı her hafta olduğu gibi buhaftada yine Murat boz ile birlikte ekranları başındakileri ve sahneye gelenseyircileri bol kahkahaya boğdular. Programın asıl bölümü ise ibrahim eser veoğuzhan ın o ses türkiye yarışmasına katıldığı ve skeç olarak sunduklarısahneydi.

O SES TÜRKİYE 3 ADAM SKECİ 3 ADAM
Yerel Haberler