KurtlarVadisiYenibölümünü izle, ATV canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm Canlı izle, kurtlar vadisinde bu akşam neler olacakkurtlar vadisi atv web tv seyret, Kurtlar Vadisi Pusuda heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

(ATV Web TV İzle)Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm Yeni Bölümü Canlı Seyret!KVP'de 2.Dalyaya Ramak Kaldı Savcıdan İddialı Açıklamalar!!!

Kurtlar Vadisi Yeni bölümünü izle, ATV canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm Canlı izle, kurtlar vadisinde bu akşam neler olacak kurtlar vadisi atv web tv seyret, Kurtlar Vadisi Pusuda heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA BAKIN NE OLACAK? (KVP 199. BÖLÜM)
Kurtlar Vadisi Pusu'da bu akşam 199.bölüm heyacanı yaşanacak.İkinci dalyayı haftaya yapacak olan Vadi'de yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.Dizi de bu akşam Polat'ın en yakın adamı olan Cahit,Akif'i tapınakçılara götürüyor.
Polat'ın öldüğünü düşünen Cahit,Akif'in ona yapacağı itirafa inanacak mı?Tapınakçılar arasında iç çekişmeler başlıyor.

Haber: Vadi gümbür gümbür geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 199.bölüm fragmanı.

Savcı,Kara'nın kafasına mı kurşun dayadı soruları izleyenler tarafından merakla bekleniyor.Polat'ın biricik kızı Elif,Abdulhey tarafından kurtulmayı bekliyor.

 

Dizinin bu akşamki bölümü için savcı leyla rolünü üstlenen oyuncu çiğdem batur twitter üzerinden iddialı açıklamalrda bulundu. işte o açıklama:

Çiğdem Batur ‏@ACigdemBatur

Bugün günlerden #kurtlarvadisipusu İddia ediyorum sezonun en iyi bölümü!

Yerel Haberler