VİDEO-Star tv’de izlenmerekorları kıran o ses Türkiye yarışması dün gece duygu dolu anlara sahne oldu.

O Ses Türkiye Soner Kıp! Hadise Boşuna Ağlamış!

Soner kıp adlı yarışmacı sahneye çıktı. Justin bieber tarzıyla dikkat çeken yarışmacı izleyenleri büyüledi. Seslendirdiği yeter ki gel bana senede bir gün adlı şarkısıyla hadise ve gökhan’ı döndürmeyi başardı. Fakat murat boz dönmediği için çok pişman olduğunu söyledi .yarışmacıyı da dünyaca ünlü şarkıcı justın bieber’e benzeten boz yarışmacıya övgü dolu sözler sarf etti.

Yarışmacı Soner kıp hayat hikayesiyle hadiseyi gözyaşlarına boğdu. Babasının gırtlak kanseri olduğunu söyledi. 10 kardeş olduklarını söyledi. Çok küçük yaşlarda çalışmaya başladığını söyleyen yarışmacı hadiseyi duygulandırdı. Hadisenin peki kim size bakıyor sorusuna? 10 kardeşiz günlük çalışıyoruz. Getirip birlikte yiyoruz. Cevabı hadiseyi gözyaşlarına boğdu.

Hadise de yok nedir bilirim. Ben de küçük yaşlarda çalışmaya başladım. Hayat hikayen benimkime çok benziyor. Hadise küçükken annesine bir söz verdiğini ona bir ev satın alacağını söylemişti. Ve şimdi hayallerimi gerçekleştirdim. Umarım sende bu yolda emin adımlarla ilerlersin ve hayallerini gerçekleştirirsin. O yüzden butona bastık ve senin için ne gerekiyorsa yapacağız demesi yarışmacıyı hemen tamam abla seni seçiyorum! Seçimine neden oldu. 17 yaşındaki Soner kıp bu tarzı ve sesiyle emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğe benziyor. Bizlerde başarılarının devamını diliyoruz…

 VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Haberaj.com

Yerel Haberler