Süperoyuncu TubaÜnsal ikinciçocuğunu dünyaya getirmeyehazırlanıyor.

Tuba ünsal göbeğini açtı!sergiledi! sosyal medya yıkıldı!!!

Süper oyuncu Tuba Ünsal ikinci çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanıyor.
süper oyuncu Tuba Ünsal kameraların karşısında göbeğini açıkta bırakarak poz verdi.Süper oyuncu hamilelik heyecanını yaşadığı açıkladı. Süper oyuncu çocuğunun kod ismi jUNİOR dedi.
Süper oyuncu şu açıklamalarda bulundu:“Kız çocuk çok seviyordum. Sare’den çok alışmıştım. Junior epey şoke etti. Fakat Türkiye’de çevrenin erkek çocuk sevinci hakikaten başka oluyormuş. ‘A hadi buldun’ falan diyorlar, neyi bulduysam... İkinci çocukta daha rahatım. Anne olarak hamile olmakla, genç kız olarak hamile olmak da çok farklıymış. O zaman çok korku vardı içimde. Neyle karşılaşacağımı, hayatımın nasıl değişeceğini bilmiyordum. Şimdi mutluluk ve huzur var. Neyi nasıl yapacağımı biliyorum. İçimde bir kelebek var, hep iyi şeyler hissettiriyor bana.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

 

Tuba Ünsal 7 Aralık 1981 yılında Denizli'de dünyaya geldi. İlkokulu Kırklareli'nde, ortaöğrenimini Şanlıurfa'da ve lise eğitimini İzmir'de gördü. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü'nü okumaya başladı fakat daha ilk sınıftayken bırakıp 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı. Profesyonel mankenlik hayatına başlamış oldu. Bir çok televizyon dizisinde yer aldı. Sinemaya ağırlık veren Ünsal: Çılgın Dersane, Mumya Firarda ve Vizontele Tuuba gibi bir çok sinema filmindede yer aldı. 2013 yılında üçüncü evliliği olan Mirgün Cabas ile hayatını birleştirdi.

Yerel Haberler