ŞarkıcıÖzcanDeniz'inyeni sevgilisi tam kendisinden21 yaşküçük.21 yaş küçük sevgilisi olduğu iddia edilen güzel ise Buse Narcı..

Özcan Deniz 20 yaşındaki genç sevgilisi...

Şarkıcı Özcan Deniz'in yeni sevgilisi tam kendisinden 21 yaş küçük.21 yaş küçük sevgilisi olduğu iddia edilen güzel ise Buse Narcı..

Fehriye Evcen'le uzun süre beraberlik yaşayan ve evlenecekleri iddia edilen Özcan Deniz'in gönlünü kendisinden tam 21 yaş küçük bir güzele kaptırdığı iddia edildi.

Peki bu Buse Narcı kimdir, Özcan Deniz'in gönlünü kaptırdığı Buse Narcı isimli model ve oyuncunun kendisinden tam 21 yaş küçük olduğu iddia edildi.. 20 yaşındaki Narcı, Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?" bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu.


Henüz 20 yaşında olan Buse Narcı, sosyal paylaşım sitesi twitter'da takip ettiği Özcan Deniz'in yazdığı hemen hemen her şeyi kendi profilinde paylaşıyor.Ayrıca Özcan Denizin Buse'yi ailesi ile tanıştırdığı ve Buse'nin Deniz'in yengesi ile birlikte çektirdikleri fotoğrafı twitterden yayınlaması bu aşkı doğrular gibi..

haberaj.com özel

Yerel Haberler