Dünyanın süperşarkıcılrından olan MileyCyrus cesur kilipleriyle dünyagündemine bombagibi düşerek gündemi salamaya devam ediyor.

Miley Cyrus Soyuncu Çırıçıplak!4 Günde 10 Milyon Tık

 

Dünyanın süper şarkıcılrından olan Miley Cyrus cesur kilipleriyle dünya gündemine bomba gibi düşerek gündemi salamaya devam ediyor.

Süper sanatçının son klibi Wrecking Ball youtube'da en çok izlenen klipler arasında gösterilerken ünlü şarkıcı her klıbi bir öccekine oranla daha cesur rollere bürünüyor.

Beyaz askılı üstü ve elinde balyoz ile kırmış olduğu duvarları acıklı hatta biraz da erotik dille anlatan bu klip.Klip 4 gün itibariyle 10 milyon tık almış durumda.

O EROTİKE KAÇAN  KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Miley Cyrus, gerçek adı ile "Destiny Hope Cyrus" , 1992 yılında mahkeme kararı ile adını değiştirmiş ve ismi "Miley Ray Cyrus" olmuştur.

Miley Cyrus Disney yapımı bir televizyon dizisinde Hannah Montana rolüyle meşhur olmuştur. Leticia Tish ve Billy Ray Cyrus'un kızıdır. Rock grubunda çalan iki üvey ağabeyi ve Brandy adında üvey bir ablası vardır.

Braison adında bir kardeşi ve Noah adında oyuncu olan kız kardeşi bulunur. Annesi ve babası kaderi iyi olsun diyerek "Destiny Hope" ismini vermiştir, Türkçesi "Kader Ümit" anlamına gelir.

2011 Yılında oynadığı Hannah montana filmi bitti. Miley Cyrus dizideki en iyi şarkılarını bir albümde topladı ve müzik piyasasına atıld

 

Yerel Haberler