Türkiye’nin en iyi popçularından olan DemetAkalın hamile olduğu söylendi. Baba Olacağını öğrenen Okan Kurt sevinçten ne yaptığını bilmeyerek kendini havuza attı.

Demet Akalın Hamilelik Açıklaması...

 

Türkiye’nin en iyi popçularından olan Demet Akalın hamile olduğu söylendi. Baba Olacağını öğrenen Okan Kurt sevinçten ne yaptığını bilmeyerek kendini havuza attı.

 

Uzun zamandır hakkında çıkan hamilelik iddialarını yalanlayan Demet Akalın sonunda itiraf etti kendisinin üç aylık hamile olduğunu söyledi ve Okan Kurt ile birlikte bebeğinin cinsiyetini öğrencek.

Bir süre önce kendisinin İstinye Park'a girerken "Hamileyim" diyerek x-ray cihazından geçmeyi reddettiğinde ortaya atılan "Bebek bekliyor" iddialarını reddetti.

Belirginleşen göbeğinin fotoğraflarını da gaz olduğunu öne sürdü.

Demet Akalın daha önce hamine olduğunda birkaç kez düşük yapmıştı. Demet Akalın annelik uğruna uzun tedaviler gördüğü söylendi. Bütün bu zorlu sürçleri sessiz sedasız geçiren ve sonunda hamile kalan Akalın, bugün eşi Okan Kurtla birlikte sağlık sorunlarıyla ilgili test sonuçlarını almak ve bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için doktora gidecek.

Demet Akalın (1972 - .... )

 
Demet  Akalın (1972 -  .... )

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gölcük'te yapan şarkıcı, bu sıralarda, öğretmen veya gazeteci olma düşüncesine sahip olduğunu belirtiyor. Ancak, üniversiteye gitmedi ve Yaşar alptekin'in mankenlik kursuna devam etti. 1990 yılında düzenlenen Mayo Güzelliği yarışmasında birinci olan Demet Akalın,n mankenlik ajansında çalışmaya başladı.

Mankenlik döneminde de, adını ülkeye duyuran Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile olan uzun arkadaşlığı ile de magazin haberlerinde bol bol yer aldı. Bu arkadaşlığın sonra ermesi ile de yine haberlerin temel konusu haline gelen manken, 1998 yılında ilk albümünü çıkararak, müzik piyasasına adım attı. Mankenlikten, şarkıcılığa veya oyunculuğa adım atanların başarısızlıklarının karşıtı olarak, Demet Akalın, müzik dünyasında, mankenlik hayatından daha başarılı oldu. Arka arkaya yaptığı albümlerle, halk tarafından sevilen ve özellikle yazlık mekanların favrori sanatçısı haline gelen Akalın, 2006 yılında Oğuz Kayhan ile evlendi ancak bir süre sonra evlilik sonra erdi.

İlk albümünden sonra "Unuttum" albümü ile tekrar müzik piyasasına hareket kazandıran Demet Akalın, özellikle bu albümü ile, müzik piyasasının, radyoların, kulüplerin en çok aranan ve çalınan seslerinden birisi olmayı başardı. Daha sonra yaptığı Banane albümü ise hala dinlenen albümler arasında yer alıyor.

..:: Albümleri ::..
Sebebim (1998)

Yalan Sevdan (2000)
Unuttum (2003)
Banane (2004)
Kusursuz 19 (2006)
Tatil Single (2007)

Sebebim (1998)
Sebebim

Dost Kalamam
Sakın Vazgeçme
Düğüm
Asla Affedilmez
Kör Olası
Özür Dilerim
Avut Beni
Kanayaklı
Zor Sevda

Yalan Sevdan (2000)
Senin Anan Güzel Mi?

Yalan Sevdan
Senin Anan Güzel Mi? (Radio Mix)
Yalan Sevdan
Senin Anan Güzel Mi? (Club Mix)
Yalan Sevdan (Club Mix)
Cd Extra

Unuttum (2003)
Unuttum

Yana Yana
Allahından Bul
Aklım Hep Sende
Doğruyu Söyle
Sana Veda
Gazete
Değmezmiş
Sen Mutlu Ol
Allahından Bul
Tanrıya Kaldı
Seni Seviyorum

Banane (2004)
Banane

Bana Döneceksin
Bittim
Bilmek İstiyorum
Pembe Dizi
Vuracak
Yalnızım
Taçsız Kral
Ninni
Aşkın Açamayacağı Kapı
Adam Gibi
Bir Anda Sevmiştim
Tamamdır

Kusursuz 19 (2006)
Affedersin

Alçak
Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor
İhanet
Helal Olsun
İyi Dinle
Mantık Evliliği
Esmer Yarim
Of
Seven Kızın Romanı
Kader
Anlatamadın mı
Sana Değer
Yanılmışım
Oldu Mu?
Solundan Mı Kalktın?
Yanılmışım (Dance)
Herkes Hakettiği Gibi Yaşıyor (Versiyon)
Of (Club Remix)

Tatil Single (2007)
Tatil

Tatil (Latin Groove Versiyon)

 

Yerel Haberler