Bengü'yle yeniden bir araya geleceği konuşulan Akın Altan, Mykonos'ta aşka geldi. Altan; güzellerle tatil yaparken popçu ise Bodrum'da kız kıza eğlendi.

Bengü instagram'dan eski sevgiliye ince gönderme yaptı

Bengü'yle yeniden bir araya geleceği konuşulan Akın Altan, Mykonos'ta aşka geldi. Altan; güzellerle tatil yaparken popçu ise Bodrum'da kız kıza eğlendi.

Yaklaşık 5 yıllık aşkı Akın Altan’la evliliğe giden ilişkisi 2 ay önce sona eren Bengü’ye bir darbe daha geldi! İlişkisi bittikten sonra Altan’la görüşmeye devam eden ünlü şarkıcı, ilk dönem aralarında yeniden aşk olabileceğinin sinyallerini verdi. Ancak; Bengü, önceki hafta Akın Altan’la dost kalacaklarını açıkladı.

Sessizliğe bürünen popçu Bengü dayanamadı ve, instagram hesabından ima dolu bir mesaj yazdı. Mesajında ‘Bazılarıyla bazı şeyleri konuşursan düzelebilir. Ama bazılarıyla artık konuşsan da düzelmez bitmiştir. Başlatmaya değmez’ sözlerine yer verdi.

Bengü Kimdir

Bengü Erden (2 Nisan 1979, İzmir), Türk şarkıcı.2000-2005 yılları sevilen albümler ve hitler çıkardı.2007 yılında Taktik albümünde bulunan Korkma Kalbim şarkısıyla MÜ-YAP Müzik Ödüllerinden "Dijital Ödül" aldı.Taktik albümü 2007 yazının en çok satan 3. albümü olmuştur[kaynak belirtilmeli].2009 yılında İki Melek albümünü çıkardı.Albüm 135.000 kopya sattı ve İstanbul FM'den "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ödülünü, Siyaset Dergisi'nden "Yılın Şarkısı" ödülünü aldı.Resmi Türkiye listesinde albümün ilk teklisi İki Melek ile 3 hafta ve albümün ikinci teklisi Kocaman Öpüyorum ile 4 hafta olmak üzere 2009'un en uzun süre zirve'de kalan sanatçıları'ndan oldu.En son çıkardığı Dört Dörtlük albümüyle yılın en çok satan albümler listesinin başlarına yerleşti.Albümden çıkan ilk single Aşkım ile büyük başarı yakaladı.Şarkı'nın Youtube da 6.500.000'un üzerinde tıklanma graği vardır.Şarkı Google Zeitgeis raporlarına göre 2011'nin en çok aranan şarkısı oldu.Albümün 2. teklisi Saat 03:00 ilk tekliye göre daha başarılı olurken Radyolarda en çok çalan şarkılar listesinde üst sıralarda yer almıştır.25.000 kopya satan albüm ile Bengü 2011'in "En Çok Takip Edilen Sanatçısı" olmuştur

Bengü son olarak 2012 yılının son aylarına doğru 8 çalışması aynı zaman 2. single'ı olan Anlatacaklarım Var'ı piyasaya sürmüştür.Avrupa Müzik'ten ayrılıp kendi markasını temsil edecek olan BNG Müziği kuran Bengü aynı zamanda DMC ile anlaşmıştır.Single'da sözü ve müziği Zeki Güner'e ait olan Haberin Olsun ve Yaralı şarkılarına yer vermiştir.Versiyonlarla birlikte toplam 7 şarkının bulunduğu albümün aranjörlüğünü Mustafa Ceceli üstlenmiş.İlk klip Haberin Olsun'a Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekilmiştir.

Bugüne kadar 6 albüm bir de single olmak üzere 7 proje yayınlayan Bengü müzik yaşamında 70'in üstünde adaylığın yanı sıra birçok ödül sığdırdı.Adaylıkları arasında 3 Kral TV Video Müzik Ödülleri adaylığı, ödülleri arasında 3 İstanbul FM Altın ödülü bulunmaktadır

Yerel Haberler