Türkiye gündemine OrkunDarnel ile evliliği biten NeslihanDemir gündeme düştü. Alışveriş, Etiler, Neslihan Demir, Kamil Güler Gündeme Bomba Gibi Düştüler!

Neslihan Demir Yeni Aşkı Kamil Güler'le Objektiflere Öyle bir Yakalandı Ki!

Türkiye gündemine Orkun Darnel ile evliliği biten Neslihan Demir gündeme düştüler.
Uzun süre evliliği devam eden Neslihan Ve Orkun tek celsede boşanmışlardı geçtiğimiz günlerde. Neslihan Demir bir aydır aşk yaşadığı iddia edildi Kamil Güler ile ilk kez Etilerde görüntülendi. Kamil ve Neslihan kaçmak yerine el ele tutuşup yürüdüler şeklinde iddialarda bulunuldu.
Neslihan Demir'den birkaç santim kısa olduğu görülen Kamil Güler'in alışveriş sonrası poşetleri sevgilisine taşıtmasıysa dikkatlerden kaçmadı.

Neslihan Demir Darnel

 

Neslihan Demir Darnel Yazıcıya Gönder

Milli voleybolcu Neslihan Demir Darnel 9 Aralık 1983 tarihinde Eskişehir'de doğdu. Voleybola 1995 yılında Eskişehir DSİ’de başladı. 14 yaşında iken, ilk transferini yaptı ve Yeşilyurt Spor Kulübü’nde oynamaya başladı. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nden mezun oldu.

Yeşilyurt’da dört sene forma giydikten sonra 2002 yılında yıldızı parladı. Bu klup altında iki şampiyonluk, bir Top Teams Cup kazandıktan ve 2006 yılında Cannes’da duzenlenen Indesit Şampiyonlar Ligi Final Four’unda forma giydi.

2006-2007 sezonunda İspanya’nin Spar Tenerife Marichal takımıyla dört senelik anlaşma imzaladı. Neslihan Demir, kariyerine eski takımı olan Türkiye takımında devam ediyor.

Milli formayı ilk olarak Genç Milli Takım’da giydi. İlerleyen yıllarda başarılı oyunuyla A Milli Takım’ın değişmez ismi oldu. İlk A Milli takım formasını 16 yaşında giydi.

Türkiye'nin katıldığı tüm şampiyonalarda, Neslihan smaçları ile milli takıma sayılar kazandırdı. Sağ kolunu neredeyse hiç kullanmadığı halde güçlü hücum oyunuyla Milli Takım’ı pekçok maçta sırtladı.

 

Yerel Haberler