Türkiye’nin süper GS oyuncusu BurakYılmaz’ın kız kardeşi Manoyla Yılmaz’ın düğünü görkemli bir organizasyon eşliğinde işadamı Oktay Başaran ile evlendi.

Kral Burak Yılmaz'ın Kardeşi Dünya Evine Girdi-Dillere Destan Düğün

 

Türkiye’nin süper GS oyuncusu Burak Yılmaz’ın kız kardeşi Manoyla Yılmaz’ın düğünü görkemli bir organizasyon eşliğinde işadamı Oktay Başaran ile evlendi.

Mardan Palace Hotel'de gerçekleştirilen düğünde Futbol ve iş camiasından pek çok saygıdeğer isim düğünde yer aldı.

Manolya Yılmaz ve Oktay Başaran'ın mutluluklarını sevenleri twitter aracılığı paylaştı.

GALATASARAYLI futbolcu Burak Yılmaz’ın kız kardeşi Manolya Yılmaz, düğün öncesi gerçekleşen kına gecesinde mutlulukla hüznü bir arada yaşadı.

Hotel Su’da gerçekleşen kına gecesine katılan yaklaşık 100 davetli kadın, şıklıklarıyla göz doldurdu.

Salona giriş yapan konuklar yemekli akşam için yerlerini aldı. Özel tasarım kıyafeti ile kına gecesine damga vuran Manolya Yılmaz, kız arkadaşları ve aile büyükleriyle dans pistinde ter döktü.

Geleneksel törene konsept aksesuarlar damgasını vurdu. Birbirinden renkli maskeler, duvaklar ve kıyafetlerle çember oluşturan konuklar, gelini ortaya alarak tempo tuttu. Gecede konuklar arasında yer alan ünlü sunucu Ece Erken, yakın arkadaşı olan gelini tebrik ederek kına yaktı.

Erdinç Karadeniz, sahne aldığı gecede hareketli performansıyla coşturdu. Davetliler temposu yüksek şarkılara dans ederek eşlik etti.

Davul zurna eşliğinde oynayarak kınaya dahil olan erkekler, ardından pisti kadınlara devrederek salondan ayrıldı. Eğlencenin ardından gelin ve damada kına merasimi düzenlendi.

 

Yerel Haberler