Rihanna, en yakın arkadaşlarından biri olan Melissa Forde’un doğum günü için ona sürpriz yaptı.

Rihanna Konseri Ne Zaman ?

 

Rihanna, en yakın arkadaşlarından biri olan Melissa Forde’un doğum günü için ona sürpriz yaptı.

SÜRPRİZ KUTLAMA

Gizlice arkadaşının odasına giren ve pembe saten sabahlığıyla tek ayak üzerinde durarak elinde pasta taşıyan güzel şarkıcı o sırada çektiği bütün fotoğrafları sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Rihanna, ‘’Bugün benim hayatımın en önemli günlerinden biri. Kız kardeşimin doğduğu gün! İyi ki doğdun’’ yazdı.

RİHANNA SEVGİLİSİNDEN AYRILDI

Chris Brown’dan bir kez daha ayrılan Rihanna, Los Angeles konseri sırasında samimi itiraflarda bulundu.

 

Chris Brown’la bir dargın bir barışık ilişkisine son noktayı koyan Rihanna, Los Angeles konserinde hayranlarıyla dertleşti. 25 yaşındaki şarkıcı, Diamonds Turnesi kapsamında verdiği konserde hayranlarına hitaben, “Aranızda âşık olan var mı?” diye sorduktan sonra kendi cevabını şöyle verdi:

“Aranızda aşktan nefret eden ve aşkı anlamayan var mı? Ben de o gruptanım!” 2009’da ayrıldıktan sonra geçen yıl yeniden Chris Brown’la bir araya gelen Rihanna, geçtiğimiz hafta ayrıldıklarını açıklamıştı.

RİHANNA KİMDİR ?

Robyn Rihanna Fenty, 20 Şubat 1988′de Saint Michael, Barbados’da doğdu.

Rihanna, küçük bir ada ülkesi olan Barbados’un Saint Michael bölgesinde dünyaya geldi. Barbadoslu babası Ronald Fenty ve Guyanalı annesi Monica Fenty’nin en büyük çocukları olan Rihanna’nın, Rorrey ve Rajad adında iki erkek kardeşi bulunuyor.

TÜRKİYE KONSERİ NE ZAMAN ?

Rihanna İstanbul konseri 30 Mayıs Perşembe akşamı BJK İnönü Stadyumu’nda gerçekleşecek. ü-Konserin biletleri 5 Şubat Salı günü tüm Biletix gişelerde, biletix.com ve tüm Garanti paramatiklerinde satışa sunulacak.

 

Yerel Haberler