O Ses Türkiye'de bu gece final yapıldı

O Ses Türkiye Final STAR TV izle(18 Şubat 2013)

O Ses Türkiye'de bu gece final yapılacak.STAR TV ekranlarına gelen ve beğeni ile izlenen O Ses Türkiye'de bu gece final var.

Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve ekranlara gelen program büyük ilgi görmeye devam ediyor.Bu ge Final gecesi ile bu sezona veda edecek O Ses Türkiye 2013'u bakalım kim kazanacak ve Türkiye'nin O Sesi kim olacak.

Finalde dört yarışmacı yarışacak.Birbirinden güzel seslere sahi bu dört yarışmacıdan kimin yarışmayı kazanacağı ise merak konusu.

OSES FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLA OSES.COM

 

FİNALDE KİMLER YARIŞACAK?

Ayda Mossaraf:Murat Boz'un takımından olan Ayda seslendirdiği İsyan şarkısı ile izlenme ve tıklanma rekoruna doğru gidiyor.Bu akşamın en büyük favorilerinden birisi.Bakalım Ayda finalde güçlü rakipleri karşısında ne yapacak

Mustafa Bozkurt:Finalin bir diğer favorisi ise Mustafa Sandal'ın yarışmacısı Mustafa Bozkurt.Bozkurt seslendirdiği Ahmet Kaya şarkıları ile gönülleri feth etti.Bakalım Mustafa final de kazanıp O Ses Türkiye olabilecek mi?

Onur Uğuş:Hülya Avşar'ın takımından Onur Barış Akarsu benzerliği ile ön plana çıkıyor.Onur bakalım güçlü rakiplerini geride bırakabilecek mi?

Berkan:Genç yarışmacı sesi ile beğeni kazandı.Oda güçlü rakipleri karşısında ne yapacam merak konusu

O SES TÜRKİYE CANLI STAR TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERAJ.COM ÖZEL HABER

Yerel Haberler