Minik Baha’nın ilk turdaki baterisi ve jüriyle diyaloğu herkesi kendine hayran bırakmıştı. Bakalım 2.turda da aynı beğeniyi toplayıp yarıfinallere çıkabilecek mi? Baha 20 ocak pazar akşamı ikinci tur performansını sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye - Baha Bayırlı bateri gösterisi Yıktı Geçti - VİDEO izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye - Doğukan ve Ataberk'den Muhteşem Dans Şovu (2. Tur İzle)... Yetenek Sizsiniz Türkiye 20 Ocak 2013 izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümü izle, Yetenek sizsiniz yeni bölüm izle...Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 19 ocak bölümüyle yine

Minik Baha’nın ilk turdaki baterisi ve jüriyle diyaloğu herkesi kendine hayran bırakmıştı. Bakalım 2.turda da aynı beğeniyi toplayıp yarıfinallere çıkabilecek mi? Baha 20 ocak pazar akşamı ikinci tur performansını sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz 20 Ocak 2013 gecesi 2.tur'da geceye damgasını Baha Bayırlı Vurdu.Çaldığı bateri ile herkesi kendine hayran bırakan Baha tatlılığı ile de herkesi mest etti.Juri üyleri ile Bahanın diyaloğu ve sempatikliği herkesi güldürdü.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Baha Bayırlı kendisine hayran bıraktı. Yetenek sizsiniz Türkiye 'nin dün geceki yarışmacısını Türkiye konuşuyor. Star Tv'nin sevilen programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması 2. Tur gösterileriyle dün de devam etti.

Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşam ki yayınlanan bölüm 'de Baterist Baha bayırlı herkesi şaşırtı. 4 Yaşında olmasına rağmen bateri çalması ile yeteneğinin olduğunu herkese gösterdi.  Baha'nın küçük ve tatlı olması nedeni ile jurileden hülya avşar yanına çağırttıraraak masada poposunu ısırdı.

Hülya Avşar, jüri masasına gelen küçük Baha'nın poposunu seyircilerin şaşkın bakışları arasında ısırdı.

Bugün ise sosyal medya baha bayırlıyı konuşuyor.İnternet camiasında paylaşılan mesajlara bakarak baha bayırlıyı herkes sevmiş gözüküyor. Baha, Yetenek Sizsiniz'in ikinci turunda rekor denilebilecek bir puan alarak yüzde 99'luk bir oranla yarı finale çıkmaya hak kazandı.

 

Baha Bayırlı 2.tur performansı videosu için tıklayınız

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Baha Bayırlı adlı mini baterist yine kendisine milyonları hayran bıraktı. Yetenek Sizsiniz ile birlikte karşımıza çıkan minik Baha yaptığı bateri şovları ile milyonları sevgilisi haline geldi. Muhteşem performansı sonrası yaptığı mimikler ve sempatik hareketleri ile herkesin beğenisini kazandı. Baha'nın sevimliliğine daha fazla dayanamayan Hülya Avşar ise minik Baha'yı yanına kadar çağırıp poposunu ısırdı.

Hülya Avşar Baha Bayırlı'ya daha önce söylediği "poponu ısıracağım" sözünü hatırlattı. Hülya Avşar Baha Bayırlı'ya daha önce de ne demiştim sana hatırlıyor musun dedi. Baha Bayırlı evet biliyorum dedi. Avşar "be yapacağım peki?" diye sordu. Baha Bayırlı'dan gelen cevap tüm salonu kahkahaya boğdu. "Popomu ısıracaksın"

Baha Bayırlı jüriden 3 eveti kaparken, yüzde 99'la oy oranı ile finalin yolunu tuttu.

haberin videosu eklenecek

Yerel Haberler