Britt Robertson Kimdir , Britt Robertson hayatı , Britt Robertson kariyeri , Britt Robertson Yaşı , Britt Robertson boyu , Britt Robertson

Britt Robertson hayatı - Britt Robertson boyu

 

BRITT ROBERTSON


Doğum Günü 18 Nisan 1990
Doğum Yeri Charlotte, North Carolina, USA
Gerçek Adı Brittany Leanna Robertson
Takma Adı Bee
Boyu 1.59 m

Brittany Leanna Robertson,  18 Nisan 1990 tarihinde doğmuş Amerikalı bir aktristtir.
Genellikle Dan In Real Life‘ta Cara Burns,  Swingtown‘da Samantha,  The Tenth Circle‘da Trixie Stone,  Life Unexpected‘da Lux Cassidy ve  Scream 4‘te Marnie Cooper olarak aldığı rolleriyle bilinir.  Son zamanlarda Avalon High‘ta Ally Penington ve genç yetim cadı Cassie Blake olarak The Secret Circle’da rol alıyor.


HAYATI VE KARİYERİ


Britt  Kuzey Karolina-Charlotte‘de dünyaya geldi. Güney Karolina-Chester‘de büyüdü ve oyunculuk için ilk ilhamını aldı. O, üç erkek ve üç kız çocuktan en büyüğü olarak annesi tarafından evde yetiştirildi. Ghost Club adlı filmini çekerken Chester‘da büyükannesini yanında kaldı. İlk olarak Greenville Little Tiyatrosu‘nda çeşitli sahne ve rollarle izleyici karşısına çıktı. 12 yaşına geldiğinde, Britt, TV show seçmeleri için Los Angeles’a yolculuğa çıktı. Hatta bir ağ tafından yakalandı ve küçük bir rol adı.
Growing Pains: Return of the Seavers‘ta Michelle Seaver rolü için seçildiğinde ilk büyük atışını yapmış oldu.  2007‘de Dan in Real Life‘ta aldığı Cara Burns rolü aldığı kayda değer bir roldü.  CSI: Crime Scene Investigation( sezon 8 ) bölüm 168 ‘Cehenneme Git’ ve CBS TV dizisi olan Swingtown da önemli rollar alarak ortaya çıkmıştır.
2008′de Jodi Picoult romanına dayanan The Tenth Circle dizisinde Trixie Stone olarak rol aldı ve ardından diğer roller onu takip etti.
2009 yılında Dj olarak Alyson Stoner Projet‘te küçük bir ol aldı. 2010 yılında The Cw showlarından Life Unexpected‘da Lux Cassidy’i canlandırdı. 2010′un sonbaharında Meg Cabot‘ın kitabından uyarlanan Avalon High‘ta Allie Pennigton‘u canlandırmıştır.
Şuan da The Cw showlarından biri olan The Secret Circle adlı dizide Cassie Blake adlı yetim cadıyı canlantırmaktadır.

Yerel Haberler