Sibel Üresin Kimdir,Sibel Üresin Kimdir hakkında bilgi

Sibel Üresin Kimdir? Sibel Üresin Canlı Yayın Tartışması

1976 İstanbul doğumlu Sibel Üresin Yaşam Koçluğu ve Aile Danışmanlığı konularında uluslararası sertifikalara sahip ve Davranış Bilimleri dalında Yüksek Lisans mezunu. Fatih Belediyesi, Ümraniye Belediyesi, Şile Belediyesi, Bahçelievler Belediyesi,Sibel Üresin Kim,Biyografisi Eyüp Belediyesi, Arnavutköy Belediyesi, Kocaeli Belediyesi, Bursa Emniyet Müdürlüğü, İSKİ, Sıcak Yuva Vakfı, Mavi Haliç Derneği, İSEGEV Vakfı gibi kurumlarda eğitim ve seminerler veren Sibel Üresin, Hilal TV’de ‘Burda Hayat Var’ isimli bir programı hazırlayıp sunuyor.

 

Yazar Sibel Üresin, "Kocama ikinci bir eş alması için müsade ettim" dedi, canlı yayın karıştı.

Yazar Sibel Üresin: Kocama ikinci bir eş alması için müsade ettim!


Yazar Sibel Üresin, 'Kocama ikinci bir eş alması için müsade ettim ' dedi, canlı yayın fena karıştı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyazın Sultanı'nda Seda Sayan'ın bugünkü konukları yazar Sibel Üresin ve gazeteci-yazar Mehmet Coşkundeniz'di.

Yaptığı açıklamalarla şaşırtan Sibel Üresin yine olay yaratacak bir açıklamada bulundu.

Kendisine, 'Eşin ikinci bir eş alsa ne yaparsın? ' şeklinde çok soru geldiğini söyleyen Üresin, 'Bir bekâr arkadaşım vardı; eşime 'Merak ediyorum evlenmek istiyorsan buna razıyım' dedim. Tabiî ki bunu evlenirim diyemez zaten bana ama kabul etmedi. Etseydi de boşanmazdım. Bunun için boşanmayacağımı bilir. Ama bana yapacağı yanlış bir hareketten dolayı boşanırım ' şeklinde konuştu.

Evlerinde haremlik selamlık yaşadıklarını belirten Sibel Üresin, 'Bir bayan arkadaşım geldiğinde eşimle aynı odada onunla oturmam. Ama dışarıda aynı masada otururuz ' dedi.

SİBEL ÜRESİN'E TEPKİLER

Üresin 'in bu açıklamaları stüdyodaki seyircilerden tepki gördü.

Sibel Üresin 'i hayretler içinde dinlediğini söyleyen Mehmet Coşkundeniz ile Üresin arasında da hararetli tartışmalar yaşandı.

Yerel Haberler