Karadayı dizisi son bölüm çok beğenildi. 21 ocak Karadayı yeni bölüm fragmanı nefesleri kesiyor

21 ocak 2013 Karadayı 15. bölüm fragmanı izle

Karadayı dizisi son bölüm çok beğenildi. 21 ocak Karadayı yeni bölüm fragmanı nefesleri kesiyor

Karadayı 14. Bölüm özeti

Atv’de bir solukta izlenen ve Pazartesi akşamlarının en çok sevilen heyecan dolu dizilerinden olan Karadayı 14. Yeni bölümü ile ekranlardaydı. Hem heyecan hem aişk hem de intikam dolu bir bölüme daha sahne olan ATV ekranlarında bugün cevabı merak ile sorular ile son buldu Karadayı.

15.bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

Mahir ve Feride açık açık itiraf edemeselerde yaşadıklarının ardından aslında ne kadar birbirlerini sevdiklerini biliyorlar. Yalnız Feride’nin öğrendiği Salih İpek olayı derinden acı almasına ve yaralanmasına sebep olmuştur. Feride tehlikededir ve Mahir onu kurtarmak için tabi ki kolları sıvar. Her türlü tehlikeyi göze alır. Feride yaralanmıştır. Hastaneye götürü Ferideyi. Sonunda Feride’nin babaıs ile taşınmak zorunda kalmıştır. Ancak bu tanışma onun için bir çok düğümün çözülmesi anlamına gelecektir. Feride’nin babası ile hiç sıcak olmayan bir tanışma yaşanmıştır. Bu durumdan zararlı çıkan kim olacaktır? Feride yaşanan olayların ardından cevapsız kalan soruları Mahir’den öğrenmek ister. Cevapları kendi aramayada devam etmektedir. Yaşanan her olayın söylenen her sözün ardından Feride, maalesef Mahir’in kendine ne kadar çok yalan söylediğini anlar.

Diğer yandan tehlikede olan Mahir ise Yılan Berdan tarafından aranmaktadır. Bu iş için ise komiser yasin araya girer. haberaj Mahir’i boş fabrikaya çeker öldürün emri verir ancak işe yaramaz. Berdan bu kez ne yapacak? Mahir yine ölmemiştir ve bunun sonuçları ise Yasin komiserin işine yaramayacak ve foyası ortaya çıkacak. Berdan kafaya koymuştur, Mahir ölecektir. 

Turgut ise Feride’yi Salih İpek’ten kurtarmanın yolunu aramaktadır. Ancak sonun geldiğini o da bilir. Adliye’de yaver kimdir? En çok merak edilen budur ve Salih İpek’in yaver ile ilgili merak ettiği ve bulma çabaları en çok Turgut’u sinir eder. Ve bunun için Salih’i yani Mahir Kara’yı tehdit etmeye başlar. Varlığını her daim hissettirir ancak Mahir Kara’yı henüz tanımamaktadır. Bakalım gelecek yeni bölümde neler yaşanacak? Feride Salih İpek’in kim olduğunu öğrenecek mi? Öğrenince neler yaşanacak? Hepsi Atv ekranlarında yayınlanacak 15. Yeni bölümde Karadayı’da…

 Karadayı son bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.atv.com.tr/diziler/karadayi

Haberaj.com

Yerel Haberler