Benim için üzülme 3.son bölüm izle - 27 kasım 4.bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi benim için üzülme her hafta olduğu gibi salı günlerini sallamaya devam ediyor.

Benim için üzülme 4.bölüm fragmanı izle yeni bölüm fragmanı çıkmıştır

 Benim için üzülme 3.son bölüm izle - 27 kasım 4.bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi benim için üzülme her hafta olduğu gibi salı günlerini sallamaya devam ediyor. Benim için üzülme yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Salı günlerinin heyecanla beklenen dizisi benim için üzülme 4.bölüm fragmanı ile izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

BENİM İÇİN ÜZÜLME 4.BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Benim İçin Üzülme 3. Bölüm Özeti

Atv’nin sevilen dizilerindn olan ve her hafta Salı günü ekranlara gelen 3. Yeni bölümü ile oldukça beğeni toplamaya devam ediyor. Yapımcılığını Murat Tokatın yaptığı dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de Mahsun Kırmızıgül yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa"da devam ediyor olan dizi Benim İçin Üzülme’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci  yapıyor.

İnanılmaz bir mücadele içinde geçen harika bir bölüm yine ekranlardaydı. Yaşanan büyük gerginliğin ardından aile karadenize dönmeye karar verir ancak bu kararın ardından karadeniz de onları büyük bir sürpriz beklemektedir. 20 Kasım 2012 Salı akşamı ekrana Benim İçin Üzülme 3. Bölüm ile gelen dizide bakın neler yaşandı…

Avcıoğlu ailesi Buke’yi istemek için sonunda Doğu Anadoluya giderler. Şiyar ise inanılmaz bir aşk beslediği Buke yüzünden Niyazi öldürmek ister. Niyazi olmazsa Buke Şiyar’a kalacaktır. Böyle inanılmaz bir kin besleyen Şiyar dahane yapacak? Niyaziyi zaten vurmak isterken Ahmeti öldürmüştür. Dizinin asıl ailelerinden olan Avcıoğlu ailesi hem cenazesini hem de gelinini alarak Karadenize döner. Döndüklerinde ise onları bekleyen büyük sürpriz ile karşılaşırlar.

Ailenin diğer üyelerinin haberi yokken hayatını kaybeden Ahmet büyük üzüntü yaşatır herkese. Herkes yıkılır, acı içerisinde geçer günler. Nermin ise hala Buke’yi istemez ve inatla direnir. Buke’yi eve almayacaktır. Ama Niyazi ve Buke kararlıdır. Herkesin rızasını alıp nikah kıyacaklardır. Fakat bunun olmaması için Nermin elinden gelen herşeyi yapar.

Diğer yandan Karadenizde de kıyamet kopmaktadır. Çünkü Buke’yi istemeyen Nermin’e rağmen Buke ve Niyazi için düğün hazırlıkları başlamıştır.  Ancak diğer yandan inanılmaz bir acı yaşanmaktadır. Hem cenaze hem düğün bir arada iken asıl dram doğu’da yaşanmaktadır.  

Mahsun Kırmızıgül’ün 2. Başarılı dizi denemesi olan Benim İçin Üzülme karadeniz ve doğu anadolu’nun farklı ama yine de aynı iki yönünü ortaya koyan bir dizi. Ağırlıklı olarak karadeniz bölgesinde çekimlerine devam edilen Benim İçin Üzülme dizisi uhteşem görsel kareleri ve inanılmaz vurgulanan şivelerin özellikleri ile dizinin 1 haftada kitlesini belirleyen bir senaryoya sahip.

Her hafta Atv ekranlarında yayınlanacak olen ve gerçekten tam bir dram olan Benim İçin Üzülme dizisinin 4. Yeni bölümü merak ile bekleniyor. Hem dikkat çeken hem de bir o kadar eleştirilen dizinin yeni bölümünde bakalım neler yaşanacak?

BENİM İÇİN ÜZÜLME 3.SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTI ADRESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ.

http://www.atv.com.tr/diziler/benim-icin-uzulme

Yerel Haberler