Benim için üzülme 20 Kasım 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Benim için üzülme her geçen hafta izleyicisi artıyor.

Benim için üzülme 3.yeni bölüm fragmanı izle 20 kasım yeni bölüm (atv)

Benim için üzülme 20 Kasım 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Benim için üzülme her geçen hafta izleyicisi artıyor. Benim için üzülme dizisi her hafta salı günlerinin vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.

Benim için üzülme Yeni bölüm şimdiden heyecanla bekleniyor. Her hafta takipçileri artmaya devam ediyor.

Benim için üzülmesi dizisi henüz 2.bölüm oynamasına rağmen salı günlerine damgasını vurmaya devam ediyor. Konusu olsun gerek oyuncuları olsun benim için üzülme dizisi ses getirmeye devam edecek gibi gözüküyor.

BENİM İÇİN ÜZÜLME 3.YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Atv ekrenlarının yepyeni soluklu dizisi olan Benim İçin Üzülme Mahsun Kırmızı Gül imzası taşıyor. İnanılmaz bir ikilemi anlatan Benim İçin Üzülme dizisinde; Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu, Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden  başarılı oyuncular yer alıyor. Geçen hafta ilk bölümü ile oldukça ses getiren Benim İçin Üzülme her Salı akşamı Atv ekranlarında saat 20.00 de yayınlanacak.

Mahsun Kırmızıgül’ün 2. Başarılı dizi denemesi olan Benim İçin Üzülme karadeniz ve doğu anadolu’nun farklı ama yine de aynı iki yönünü ortaya koyan bir dizi. Ağırlıklı olarak karadeniz bölgesinde çekimlerine devam edilen Benim İçin Üzülme dizisi uhteşem görsel kareleri ve inanılmaz vurgulanan şivelerin özellikleri ile dizinin 1 haftada kitlesini belirleyen bir senaryoya sahip. Yayınlanan ilk bölümünün ardından 2. Yeni bölümü ile keranlarda olan Benim İçin Üzülme dizisinde bakın neler yaşandı?

Son kez toplantısını yapan Sinan askerleri ile vedalaşır. Duygulu bir konuşma sonucu askerliğini bitirerek görevinden ayrılır. Karadeniz’in iki saygın ailesinin iki çocuğunun arasında yaşanan gerginliğe sahne olan dizi de büyük bir çatışma yaşanmaktadır.çünkü ilk bölümünde Doğu’dan gelen Buke ile hayatları değişir ve ikisi arasındaki savaş bu yüzden başlar. Buke bu durumdan her ne kadar mutlu olmasa da inanılmaz bir aşk içinde bulur kendini.mevsimlik işçi olarak karadenize, doğudan gelen Buke kendine hayranlık uyandıran bir karakter.

Zenginliği ile dikkat çeken maden kralı Şahin Yılmaz ise askerden yeni gelen Sinan’a öyle bir iş teklifinde bulunur ki kimse inanamaz. Şahin aslında Sinan’ı kendi oğlu gibi sevmektedir. Ve bu iş teklifinin de asıl amacı budur.

İlk bölümü ile oldukça beğenilen dizinin ikinci bölümünde de iki ailenin çatışması artarak devam etmekte. Ve birbirleri ile aslında kan kardeşi olan iki genç delikanlı sevdaları yüzünden birbirine düşman olan iki aileyi daha da kızdırıyor. Giderek derinleşen ve artan bu tartışma 3. Bölüm yeni bölüme nasıl taşınacak? 3. Yeni bölümü ile Benim İçin Üzülme 20 kasım Salı günü Atv ekranlarında…

BENİM İÇİN ÜZÜLME 1.BÖLÜM'DE NELER YAŞANMIŞTI

Son sabah toplantısını yapan sinan askerleri ile duygulu bir konuşma yaparak askerliğini bitererek birlikten ayrıldı.Benim için üzülme dizisi karadeniz bölgesinde ağırlık olarak çekilmekte. Karadeniz'in iki saygın kökenli ailesinden kankardeşler niyazi ve harun kendi aralarında büyük bir çatışma içine girerler. Çünkü doğudan gelen buke hayatlarını değiştirmiştir. Mevsimlik işci olarak karadenize gelmesi ile bir çok kişi buke 'ye hayran kaldı. Hemde öyle bir aşık oldular ki bu iki aile birbiri ile daha çok karşı karşıya gelecekler gibi gözüküyor.maden kralı Şahin Yılmaz askerden gelen Sinan'a kendi iş yerinde çalışma teklif etti. Şahin zaten sinan'ı çok sevmekte olduğu için hatta kendi oğlu gibi sevmektedir.

BENİM İÇİN ÜZÜLME dizisi’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu, Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden  başarılı oyuncular yer alıyor.

Benim için üzülme dizisi ilk bölüm ile herkes tarafından beğenildi. Şimdiden bir sonraki bölümler sabırsızlıkla beklenecek gibi gözüküyor. Benim için üzülme dizisinin yayınlandığı atv kanalının resmi internet sitesi üzerinden benim için üzülme dizisinin son bölüm'ünü izleyebilirsiniz.

Benim için üzülme dizisi salı günü geceye damgasını vurduğunu söyleyebiliriz. Gerek konusu olsun gerek kadrosu olsun Benim için üzülme dizisi ileriki bölümlerde daha fazla izleneceği bell oldu. Mahsun Kırmızıgül imzası dizide olması ayrı bir heyecan katıyor.

dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci  yapıyor.

Yerel Haberler