Huzur sokağı 10.son bölüm izle.Huzur sokağı 10.bölüm ile izleyenler güzel bir akşam yaşadı.

Huzur sokağı 10.son bölüm izle - 16 kasım huzur sokağı yeni bölüm fragmanı çıkmadı

Huzur sokağı 10.son bölüm izle - 16 kasım huzur sokağı yeni bölüm fragmanı çıkmadı.  Huzur sokağı son bölüm ile izleyenlerine güzel bir akşam yaşattı.

Huzur Sokağı 10. Bölüm Özeti

Atv’nin en çok konuşulan ve en çok tartışılan dizilerinden olan Huzur Sokağı tesettüre bakış açısı ile oldukça tartışılacağa benzerken, 10. Yeni bölümü ile Atv ekranlarında sevenleri ile buluştu. Her hafta Cuma günü saat 20.00 de televizyon ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Biri teseddürlü biri açık olan iki genç bayan arasında kalan Bilal için hayat git gide zorlaşmaktadır.

Şükran ise her zaman ki gibi Bilal’e duyduğu aşkından hiçbir şey kaybetmeden hayatına devam eder ancak bir çok endişesi vardır. Son dönemde yaşanan gerginliklerin ardından Bilal’e sıkılan kurşunun önüne atlayan Şükran yaralanır. Saadet hanım ise kızının eve dönmesini beklerken bayram günü gelen kötü haber ile yıkılır. Rezzan ve Necati tabi ki Şükran’ı kimin vurduğunu biliyorlardır.

Leyla ise olan ve olacak her şeye katlanacağı için Bilal'e olan takıntısı yüzünden sonunda Bilal’e açılmaya karar verir. Birkaç gün sonra Şükran sağlığına kavuşur ve evine döner. Feyza ise Bilal yüzünden vurulan Şükran’a kan vermek ile Bilal’in gönlünü bir kez daha kazanır. Bilal ise artık duygulanırdan oldukça emindir. Diğer yandan ise Şükran durumdan asla pişman değildir ve Bilal için her şeyi yapacağını bir kez daha ıspatlamıştır. Saadet hanım hala ısrarla kızı Şükran’ın Bilal ile evlenmesini sitemekte ve baskı yapmaktadır.

Emel saldırıya uğrar ve hastaneye kaldırılır. Ve durumu ciddidir. Necmettin’e bütün gerçeği söylemeye karar veren Gülayise oldukça kararlı ama yine de tedirgindir. Necmettin ise Emel’in hastanede olduğunu duyunca yıkılır. Feyza ise sonunda dayanamayarak babası Necmettin’e Emel ile ilgili bütün gerçekleri hatta duygularını da anlatır ancak babası bu durum yüzünden çiileden çıkar ve kızının söylediklerine inanamaz. Necmettin artık sinirine hakim olamaz ve tek hedefi Bilal’dir. Huzur Sokağı 10. Bölümünde yaşananların ardından Necati’nin Bilal için planı nedir? Bilal, duygularından emin iken gelecek bölümlerde gönlü Şükran’a kayacak mı? Feyza, babası Necati’nin planlarını öğrenince neler yapacak? İşte tüm bu soruların yanıtları Huzur Sokağı 11. Bölümünde Atv’de Gelecek Cuma sizleri bekliyor.

Huzur sokağı son bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.atv.com.tr/diziler/huzur-sokagi

Kaynak: haberaj.com

Yerel Haberler