Kanal D’de ekranlarında, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “Star Işığı X Factor” bu akşam start aldı..Ses yarışmasının yayınlanan ilk bölümünde geceye İlyas Yalçıntaş 'İncir' şarkısı ile damga vurdu.

İlyas Yalçıntaş 'İncir' şarkısı ile X Factor Star Işığı'na damgasını vurdu

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “Star Işığı X Factor” bu akşam start verdi.Ses yarışmasının yayınlanan ilk bölümünde geceye İlyas Yalçıntaş 'İncir' şarkısı ile damgasını vurdu.

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor. Programın ilk bölümüne İlyas Yalçıntaş söylediği İncir adlı şarkı ile geceye damgasını vurdu.

“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil  aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.  Finallerde 12 yetenekli yarışmacı  şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.
 
Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak...

Yerel Haberler