kurtlar vadisi pusu 175. son bölüm izle. kurtlar vadisi pusu 175. son bölümde neler yaşandı? işte kurtlar vadisi pusu 175. son bölüm özeti

Kurtlar Vadisi Pusu 175. Son Bölüm İzle!Polat Alemdar Öldümü Yoksa Yine Oyunmu?
POLAT ALEMDAR ŞEHİT OLDU!

 
 
İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU 175. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI 20 ARALIK 2012
 

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun soluksuz izlenecek 175. bölümü, 20 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 175. bölümünde yaşanacaklar:
Patlamanın olduğu yerden Polat’ın cesedini çıkaran Abdülhey ve Cahit şimdi ne yapacak? Cahit intikam için kimi hedef gösterecek?

Polat’ın öldüğü haberini alan Savcı Leyla, bu haberi Nazife Anneye nasıl verecek? Nazife Anne’nin tepkisi ne olacak? Ömer Baba’nın kalbi bu haberi kaldırabilecek mi?

Polat’ın ölümünü bir basın toplantısıyla duyuran Savcı Leyla’yı gazeteleri açtığında bekleyen şok ne? Leyla’nın bundan sonraki adımı ne olacak? Leyla’nın karşısına sürpriz bilgilerle hangi isim çıkacak?

Abdülhey, Cahit ve Leyla’nın sorgulamak istedikleri isim kim? Baskına gittiklerinde onları bekleyen büyük sürpriz ne olacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünde olacak…

 

Aksiyon ve gerilimin odak noktası haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde heyecan yine doruktaydı. Kurtlar vadisi pusu uzun yıllar geçmesine rağmen halen en çok izlenen ve internet’te de en çok aranan ve tıklanan diziler arasında yer almaya devam ediyor.


7 yılı aşkın bir süredir ekranların tutkusu ve vazgeçilemeyen dizisi kurtlar vadisi pusu  İlk olarak show tv de seyircisiyle buluştu ve daha sonra   kanal D ,star, atv , TNT ve son olarak yine atv ekranlarına dönen dizi macerasına son sürat devam ediyor. Ele aldığı devlet , derin devlet, mafya ,dış güçler ,siyasi gibi olayları konu edinen kurtlar vadisi pusu  Tüm Türkiye de merak uyandırdı.

 

Kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri ile her hafta kurtlar vadisi gününde ve saatinde ekranlara geliyor. Kurtlar vadisi pusu yeni 167. Yeni bölüm fragmanı online sitemizde bulabilirsiniz. Her geçen bölümü kaçınılmaz  bir tutku haline gelen kurtlar vadisi yeni bölüm de nefesler yine kesilecek gibi…


Türk televizyonlarının rekortmen dizisi kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri online sitemizde haberaj.com da … Kurtlar vadisi pusu yeni  bölüm yayınlandı. Ekranların vazgeçilemeyen dizisi kurtlar vadisi pusu son bölümde , dizi severler yine unutulmayacak müthiş sahnelere tanıklık etti. Aksiyon dizilerinin rekortmen dizisi kurtlar vadisi pusu her hafta en çok izlenenler arasında… dizi severler, kurtlar vadisi pusu yu Perşembe akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi kurtlar vadisi pusu aksiyon , macera ve gerilimin baş mimarı olmaya devam ediyor.


Yeni sezon bölümlerine Memati siz olarak başlayan Türkiye nin dizisi kurtlar vadisi pusu 167. Yeni bölüm merakla bekleniyor. Kurtlar vadisi pusu 167. Yeni bölümde neler yaşanacak? Kurtlar vadisi pusu 167. Yeni bölüm her zamanki gibi kurtlar vadisi pusu gününde ve saatinde seyircisi ile buluşacak.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 175. SON BÖLÜMÜ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

http://diziizle.yazete.com/dizi.php?catID=5&videoID=989&partID=2

Yerel Haberler