kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölüm fragmanı ve özeti online sitemizde bulabilirsiniz. Kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölümde neler yaşanacak polat alemdar ölecek mi? Kurtlar vadisi pusu 20 aralık 20

 Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu bölümü çok konuşulacak!

 

KURTLAR VADİSİ PUSU - Aksiyon ve gerilimin odak noktası haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde heyecan yine doruktaydı. Kurtlar vadisi pusu uzun yıllar geçmesine rağmen halen en çok izlenen ve internet’te de en çok aranan ve tıklanan diziler arasında yer almaya devam ediyor.


7 yılı aşkın bir süredir ekranların tutkusu ve vazgeçilemeyen dizisi kurtlar vadisi pusu  İlk olarak show tv de seyircisiyle buluştu ve daha sonra   kanal D ,star, atv , TNT ve son olarak yine atv ekranlarına dönen dizi macerasına son sürat devam ediyor. Ele aldığı devlet , derin devlet, mafya ,dış güçler ,siyasi gibi olayları konu edinen kurtlar vadisi pusu  Tüm Türkiye de merak uyandırdı.

 

Kurtlar Vadisi Pusu 175.Bölüm Fragmanı izle

 

Kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri ile her hafta kurtlar vadisi gününde ve saatinde ekranlara geliyor. Kurtlar vadisi pusu yeni 175. Yeni bölüm fragmanı online sitemizde bulabilirsiniz. Her geçen bölümü kaçınılmaz  bir tutku haline gelen kurtlar vadisi yeni bölüm de nefesler yine kesilecek gibi…


Türk televizyonlarının rekortmen dizisi kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri online sitemizde haberaj.com da … Kurtlar vadisi pusu yeni  bölüm yayınlandı. Ekranların vazgeçilemeyen dizisi kurtlar vadisi pusu son bölümde , dizi severler yine unutulmayacak müthiş sahnelere tanıklık etti.

Aksiyon dizilerinin rekortmen dizisi kurtlar vadisi pusu her hafta en çok izlenenler arasında… dizi severler, kurtlar vadisi pusu yu Perşembe akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi kurtlar vadisi pusu aksiyon , macera ve gerilimin baş mimarı olmaya devam ediyor.

Yeni sezon bölümlerine Memati siz olarak başlayan Türkiye nin dizisi kurtlar vadisi pusu 175. Yeni bölüm merakla bekleniyor. Kurtlar vadisi pusu 175. Yeni bölümde neler yaşanacak? Kurtlar vadisi pusu 175. Yeni bölüm her zamanki gibi kurtlar vadisi pusu gününde ve saatinde seyircisi ile buluşacak. Kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölüm 20 aralık 2012 atv ekranlarında olacak

Kurtlar Vadisi Pusu 175. bölümü ile 20 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Atv  ekranlarına kilitlenecek. Kurtlar Vadisi Pusu 175. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kurtlar vadisi pusu son bölümünde vurulan dizinin fenomen oyuncusu polat alemdar vuruldu ama hayatta kalabilecekmi ? işte o soruya yanıtlar.

kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölüm fragmanı ve özeti online sitemizde bulabilirsiniz. Kurtlar vadisi pusu 175. yeni bölümde neler yaşanacak polat alemdar ölecek mi? Kurtlar vadisi pusu 20 aralık 2012 perşembe akşamı atv ekranlarında olacak

 


http://www.kurtlarvadisi.com/images/fotograflar/bigsize/174_2.jpg

 

Kurtlar Vadisi Pusu 175.Bölüm Fragmanı izle

 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan Kanal 24'te Yiğit Bulut'un sorularını cevaplandırdı.

 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan Kanal 24'te yayınlanan Yiğit Bulut'la Sansürsüz programına konuk oldu. 

TWITTER KİLİTLENDİ

Programın hemen başında gelen tweet yağmuru Yiğit Bulut'u şaşkına çevirdi. Bulut, bu durumu "seyircilerimiz sağolsunlar, gerçekten Kurtlar Vadisi farkını ben de görüyorum şu anda. Yağmur gibi bir tweet akışı başladı. Twitter'ımız kilitlenmiş durumda, geçmiş olsun." ifadeleriyle senaristlere aktardı. 

VADİ NE ZAMAN BİTECEK?

Özdener ve Aysan, Yiğit Bulut'un sorularını yanıtlarken, bir taraftan da seyirciler Twitter'dan senaristleri soru yağmuruna tuttu. En çok gelen sorulardan seçme yapan Bulut, ilk soruyu senaristlere şöyle aktardı:

"Dizi ne zaman bitecek diyor seyircilerimiz. Dizinin bitmesiyle ilgili ciddi bir korku var, onu görüyorum ben."

Bahadır Özdener bu soruyu şöyle yanıtladı: 

"Geçenlerde bir profesör 'Kürt meselesi çözülmezse Kurtlar Vadisi bitmez' demiş. Bu bölgede meseleler bitmez. Kurtlar Vadisi ne zaman biter biz bilmiyoruz. Bunun bir cevabı yok. Tabi Kurtlar Vadisi de her canlı gibi ölümü tadacak. Belki de, diziyi tamamen nihayetlendirmek değil de, konsept değiştirmek daha doğru bir yol.."

"Bu sezon bitecekmiş" şeklinde de sorular geliyor diyen Yiğit Bulut'a Bahadır Özdener şu cevabı verdi: 

"Sonra bakacağız, her haziran bitecekmiş gibi biz bu diziyi yazıyoruz."

 

 

KURTLAR VADİSİ SURİYE ÇEKİLECEK Mİ?

Bahadır Özdener: Biz düşünüyoruz, çalışıyoruz da Suriye eksenli birşey. Ama söylemek istediğimiz şeyler daha çok meselenin arka planını anlatmak üzere. Bunu da dizide zaman zaman anlatıyoruz. Haricen birşey anlatmamız, bir fikir ya da bir inanç doğrultusunda olursa tabi ki anlatırız. Bizim anlatmaktan çekineceğimiz bir konu yok. 

Sadece bize şu anda dizide anlattığımız yeterli geliyor. Ama dizide anlatılamayacak kadar tehlikeli birşeyler anlatmak istersek hemen filme yöneliriz. 

Cüneyt Aysan: Aynı oyuncuları hem dizide hem filmde kullanmak çok yorucu. Biraz da onların fikrini almak lazım. Bir de konjonktör olarak çok sıcak Suriye. Ama film neticede.. Tarihe not bırakacaksınız. Önce senaryosu içinize sinecek, sonra çekim kalitesi içinize sinecek.

 

Yerel Haberler