Kurtlar vadisi pusu son bölüm nefesleri kesti. 15 kasım Kurtlar vadisi pusu 170.yeni bölüm fragmanı izle ekranlarda yayınlandı.

Kurtlar vadisi pusu 170.yeni bölüm fragmanı izle Ak saçlı sorguda

Kurtlar vadisi pusu son bölüm nefesleri kesti. 15 kasım Kurtlar vadisi pusu 170.yeni bölüm fragmanı izle ekranlarda yayınlandı. . Kurtlar vadisi pusu son bölüm izleyenlere ve takipçilerine harika bir akşam yaşattı diyebiliriz. Her hafta perşembe günlerinin sabırsızlıkla beklenen dizisi olan Kurtlar vadisi pusu 'da Memati öldükten sonraki bölümlerde harika bir senaryo ile her hafta şaşırtmaya ve ekranlardan ayırmamaya devam edecek gibi gözüküyor. Kurtlar vadisi pusu 169.son bölüm 'de neler yaşandı.

Kurtlar vadisi pusu 170.yeni bölüm şimdiden herkesi heyecanlandırıyor. Kurtlar vadisi pusu son bölüm ile kafalardaki sorular iyice artacak.

Kurtlar vadisi pusu 'da Zaza Dayı yine vuruluyor. ATV kanalının ve yılların eskimeyen dizisi Kurtlar vadisi pusu 170.bölüm 'de zaza dayı yine vuruluyor.

15 kasım 2012 günü ekranlarda olacak olan Kurtlar vadisi pusu 170.yeni bölüm fragmanında Zaza dayı'yı vuruluyor gözüküyor. 2.bölüm önce yeni vurulan ve ölmekten son anda kurtulan zaza dayı bu sefer ölecek mi? Ölmeyecek mi? sorusuna cevap bulmak için kurtlar vadisi pusu yeni bölüm için beklenmekten başka çare bulunmuyor.

Kurtlar vadisi pusu dizisinin fenomen karekteri zaza dayı çok seviliyor. KOnuşma tarzı olsun yaptığı rol ve espirileri ile dizinin vazgeçilmez karekterleri arasında yer alıyor. Ak saçlı yani ihtiyarlar heyetenin başkanını sorguya alan polat alemdar çok zor durumlara düşüyor. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm sabırsızlıkla bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 170.YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zaza dayı rolünü oynayan Ali sürmeli bu sezon sonunda emekli olacağını daha önceki zamanlarda belirtmişti. Bu vurulma olayı bunun habercisi olabilir.

KURTLAR VADİSİ PUSU 170.BÖLÜM 'DE ŞOK YARATACAK SAHNELER

Kurtlar vadisi pusu dizisi son zamanlarda senaryosu harika bir şekilde oynanıyor ve herkes her hafta yen bölümler sabırsızlıkla bekleniyor. Bu hafta ise Polat Alemdar, İhtiyarlar başkanı kaçırıyor ve sorguya alıyor. Gaye ile birlikte memati'nin katilini öğrenmek için ilaçlar verilmeye başlanıyor. İhtiyarlar heyetinin üyesi Sencar, Mete aymar'a ne yap ne yap ak saçlıyı getir talimatında bulunuyor. Mete direk olarak polat'ın kızını ve savcı hanımı kaçırıyor. Polat bunu duyunca neler yapacak göreceğiz. Abdülhey, polat'a biz bu adamı sorgulamadan bütün sevdiklerimiz ölecek diyor.

Zaza dayı tekrar vuruluyor. Ölecek mi?Ölmeyecek mi merak konusu)

POLAT TUZAKTAN KURTULDU

Polat Alemdar, Kandilden silah teslimatının yerini öğrendikten sonra Abdülhey, kara ve Baki kandile gittiler. Tam silahları almak için saldırı yapacaklardıki tuzağa düştüler. Hepsi sniperların mermileri ile vuruldu. Fakat ekibin üzerinde çelik yelek olduğu için ölmüş takliti yapıp örgütçüleri tek tek öldürüp silahlara el koydular.

ERKAN HERŞEYİ ANLATTI

Memati suikastinde önemli rol oynayan Mete Aymar'ın adamı Erkan, polat tarafından ele geçirip sorguya alındı. Suikastı İhtiyarlar heyeti şimdiki başkanından aldığını söyleyince polat'ın dünyası değişti. Bunun gerçek mi yoksa değilmi diye içine şüphe düştü. Bunu öğrenmenin tek yolu ak saçlıya sormak olacaktı. Fakat bir türlü kendisine ulaşamıyordu. Sencar'ın yanına giderek başkanı öldürmek istediğini iletince derhal başkan kendisi ile görüşmek istedi. Ama sencar Polat'a bir şans daha verilmesini istedi. Polat görüşmeye giderken araba gözleri bağlanmıştı. Fakat polat gideceği yerleri aklında tutmaya başlamıştı.

POLAT REST ÇEKTİ

Polat görüşme sırasında başkana ihanet içinde olup olmadığını sorduğunda başkan ters yaklaştı. Cevabını alamadığı sorular ile görüşmeden ayrıldı. Arabaya bindiği yere getirilerek aksiyon tekrar başladı. Arabaya binip görüşme yaptığı yeri bulmak için yola koyuldu. Geçtiği yolları hatırlaya polat yeri tespit etti. Fakat çok güvenlikli olduğu için acil bir çıkış yeri aradı. Kanalizasyona 5 tl atarak suyun gittiği yeri buldu. Karşısına bir türbe çıktı. Fakat polat bu türbe'den şüphelendi ve gizili kapıyı buldu. Kurtlar vadisi pusu sonraki hafta şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm senoryaları herkes tarafından beğenilmeye başlandı. Dün akşam oynanan fenerbahçe Limassol maçından daha fazla izlenildiği düşünülmekte. Kurtlar vadisi pusu son bölüm izlemek isteyenler için pana film kendi resmi internet sitesi ve yazete'den full olarak izlenebilmektedir.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://diziizle.yazete.com/dizi.php?catID=5&videoID=955

Yerel Haberler