Herkes ösym'ye odaklandıÖSYM KPSS Lisans Sonuçlarını Ne zaman Açıklayacak? 2012 kpss lisans sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu! şimdi tüm gözler ve akıllar ösym nin resmi sitesinde ama herhangi bir açıklama yok. sonu

2012 KPSS Lisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? ÖSYM SONUÇ

 ÖSYM konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Bir önceki dönem sınav sonuçlarının 29 Temmuz'da açıklandığı göz önünde bulundurulduğunda 2012 KPSS Lisans sınavı sonuçlarının Temmuz'un son haftasında açıklanması bekleniyor...... Sonuçlar genellikle sınav tarihinden 3 hafta sonra açıklanıyor.

2012-KPSS Lisans, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde 81 il merkezi ile Lefkoşa’da 4 oturumda tamamlanmıştır. ÖSYM’nin kamuoyuna duyurduğu tüm sınav güvenliğini artırıcı tedbirler bu sınavda da uygulanmış ve sınav sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şimdi gözler 2012 kpss lisans(kamu personeli seçme sınavı) sonuçlarının ne zaman açıklanacağında… Lisans düzeyinde sınava katılan tüm adaylar merakla sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar. Şuan itibari ile ösym nin resmi sitesinden herhangi bir açıklama yok. Sınavın ne zaman açıklanacağı konusunda da resmi bir açıklama yapılmadı.

Ösym ,Kpss lisans sonuçlarını  sınavın yapıldığı tarihten itibaren 3 yada 4 hafta içersinde açıklıyor. Lisans düzeyinde sınava katılan adaylar adeta nefeslerini tutmuş sonuçların açıklanmasını büyük bir heyecan ve sabırsızlık içersinde bekliyorlar.

7-8 Temmuz tarihlerinde yapılan 2012 KPSS Lisans sınavı sonuçlarının Temmuz'un son haftasında açıklanması bekleniyor...

 2012 kpss lisans sınavı sonuçlarının açıklanması ile eş zamanlı olarak sonuçlar online sitemizden de güncellenecektir.

 2012-KPSS Lisans: Soruları ve Yanıtları


Yerel Haberler