İştemilyonlarca bekleyeni olan oyunun çıkış tarihi!Son yılların en popüler oyunlarından olan PES (Pro Evolution Soccer) geçtiğimiz yılda yine yılın en çok oynanan PlayStation oyunlarından olmayı başardı.

Pes 2014 Ne Zaman Satılığa Çıkacak,Nasıl İndirilir Oyun Şifreleri!!

İşte milyonlarca bekleyeni olan oyunun çıkış tarihi!Son yılların en popüler oyunlarından olan PES (Pro Evolution Soccer) geçtiğimiz yılda yine yılın en çok oynanan PlayStation oyunlarından olmayı başardı. Futbol hayatımızın bir vazgeçilmezi olarak her zaman hayatımızda büyük bir yer edinmiştir. Oyun geliştiriceleri hayatımızda bu denli yer edinen futbolu oldukça verimli kullanıyor.

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan PES yeni oyunu 14 ile hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Çıkış tarihinin yavaş yavaş netlik kazandığı PES 2014 oldukça iddialı geliyor. Çıkmasına kesin gözle bakıldığı tarih Amerika merkezli olarak 24 Eylül olarak belirtiliyor.

Konami yeni oyunu PES 2014 ile kullanıcılarına bugüne kadar yaşamadığı bir deneyim sunmak istiyor. Zira bu deneyimin ilk adımları gelen görsel ve videolarla kullanıcılar tarafından onaylandı. Fox Engine vs Havok oyun motorlarının kullanıldığı yeni oyun oyun severlere muhteşem bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Değinmemiz gereken bir diğer nokta ise sizlerin de merak ettiği üzere, oyunun Türkiye üzerinde ne zaman satışa sunulacağı. Daha önceki yıllara KONAMI yeni oyunu PES'i Avrupa ülkelerine Ekim ayı gibi sunuyor, ay içerisinde oyun tüm kullanıcılara ulaşmış oluyordu. PES 14'de de bu tarihin yine değişmeyeceği, oyunun Türkiye'nin de içinde bulunduğu Avrupa ülkelerine sunum tarihi Ekim ayı olarak bekleniyor.


teknolojioku.com

Yerel Haberler