Atv izle - 17 ocak kurtlar vadisi pusu yeni bölüm canlı izle. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacak ve nefes kesecek.

Atv izle - 17 ocak kurtlar vadisi pusu yeni bölüm canlı izle

Atv izle - 17 ocak kurtlar vadisi pusu yeni bölüm canlı izle. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacak ve nefes kesecek.

Kurtlar vadisi pusu 178.yeni bölüm fragmanı 'nda neler yaşanıyor;

Polat Alemdar kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı son sahnesinde kızı ile kucaklaşıyor. Erkan ihtiyarların eline düşüyor ve maskeli'nin kim olduğu soruluyor.Fakat erkan bilmiyorum diye bağırııyor. Abdülhey yeni aksaçlı sencar bey ile görüşüyor ve intikamını alman gerektiğini söylüyorç

Maskeli hemen mesaj çekti rauf bey'e. fakat Rauf yeni heyet'in emri ile öldürelecekti. Son anda kendini götüren kişiyi öldürerek telefona gelen mesajı okudu. Bu arada kgt 'den bir kişi adil bey'i öldürmek için gelene söyledi.

Savcı leyla polat'ın mezarının başına geldiğinde karşısına maskeli çıktı. Savcı leyla kendini öldürmek için geldiğini sandı fakat gelen kişi polat'tı. Konuşunca savcı polat'ın sesini duyunca çok sevindi. Ama yüzünü göstermedi.

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm şimdiden heyecanla bekleniyor. Polat'ın yüzünü görebilecekmiyiz. Ak saçlı ölümden kkurtulacak mı?

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Atv izle : http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Yerel Haberler