Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy S3 Mini arasındaki fark nasıl?Samsung akıllı telefonlarda piyasada ön planda diyebiliriz.

Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy S3 Mini arasındaki farklar neler?

Samsung yaptığı telefonlar ile kullanıcılarına harika ürünler sunmaya devam ediyor. Samsung galaxy s3 çıktıktan sonra ekranın ve telefonun büyük olmasından dolayı taşımakta zorluk çekenlere samsung galaxy s3 mini çıkardı. Şimdi kullanıcıların en merak ettiği konular ise galaxy s3 ile galaxy s3 mini arasında hangi farklar var. Aralarındaki fiyat farkı değiyor mu değmiyor mu diye merak ediliyor?

Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy S3 Mini arasındaki fark nasıl?Samsung akıllı telefonlarda piyasada ön planda diyebiliriz.

Samsung galaxy s3 piyasaya çıktıktan sonra 2 bin tl civarında fiyatlar ile başladı. 2013 yılına girdiğimizde ise galaxy s3 fiyatı 1400 tl 'lere kadar düşümüş durumda. Samsung fiyatından dolayı galaxy s3 alamayanlara güzel bir alternatif sunuldu diyebiliriz.

Samsung galaxy s3 mini 900 tl civarında satılması ile ilgi görmeye başladı diyebiliriz.

Galaxy s3 ile galaxy s3 mini arasındaki farkı anlatan çok güzel bir videoya imza atan Onur Alp Aydın herkesin kafasındaki problemleri ve soru işaretlerini gideriyor.

İşte Onur Alp Aydın 'ın muhteşem anlatımı;

 

Yerel Haberler