Bu hafta kurtlar vadisi pusu yeni bölüm var mı? 24 Aralık 2012 KVP yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kurtlar vadisi pusu fanatikleri bu habere sevinmeyecekler.

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm bugün var mı?Kurtlar vadisi bu hafta var mı?

HABERAJ.COM ÖZEL Kurtlar vadisi pusu son bölüm izleyenlere güzel bir akşam yaşattı. Kurtlar vadisi pusu 'da polat alemdar'ın ölmesi herkesi üzüntüye boğdu. Suriye'deki görevini bitirdikten sonra tam Türkiye'ye döneceği sırada saldırya uğramış ve saklandığı evine roket isabet etmişti.

24 ARALIK 2012 BU HAFTA KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM VARMI?

Kurtlar vadisi pusu fanatikleri bu hafta yeni bölüm olup olmadığını merak etmektedir. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm bu hafta malesef yok. Bu hafta kurtlar vadisi pusu yeni bölüm yerine Kurtlar vadisi pusu Filistin atv ekranlarda olacaktır.

Abdülhey ve cahit türkiye'ye polat alemdar'ın cesedi ile birlikte döndü. İkiside o kadar kötü durumda idi herkes etkilendi. Polat'ın hastanesine geldikten sonra morg kapısının önünde kara kara düşünürken Savcı leyla ikisini gördü ve Polat'ın nerede olduğunu sordu. Abdülhey ve cahit nasıl bir cevap vereceğini bilemedi. Cahit polat'ın öldüğünü söyledi. Savcı leyla ilk başta inanmadı.

İHTİYARLAR HEYETİ TEHLİKEDE

İhtiyarlar heyetinde bulunan üyelere suikast girişimleri oldu. Eşref bey saldırı sonucunda vuruldu. Sencar bey tam suikaste uğrayacağı sırada yanında bulunan kgt elemanı kurtardı. Ak saçlı adil bey derhal kgt üyelerine haber vererek ihtiyarlar heyeti üyelerini toplantıya çağırdı. Ak saçlı yaptığı toplantıda heyetin tehlikede olduğunu ve herkesin bir süre Türkiye'de kalmasını istedi. Şimdiki ihtiyarlar başkanından önceki aksaçlıyı öldürenler henüz bulunmaması üyeler arasında gerginlik yarattı.

HEYET ARASINDAKİ HAİN BELLİ ODLU MU?

İhtiyarlar heyeti toplantısında Adil bey, faruk bey'i özel olarak çağırttı ve bütün üyelerin arasında sadece senin suikaste uğramadığını söylersem seni herkes hain olarak bilecekti dedi. Faruk bey normal olarak tüm bu suçlamaları kabul etmedi. Daha önceden rus KGB ajanı kadın ile görüştüğü ve erkan'ın fotoğraflarını gösterdi. Komple olduğunu iddaa etti. Savcı leyla faruk ile görüşmek istedi fakat faruk kaçırıldı. sorguya alındı. Yüzü kapalı olan bir kişi erkan ile birlikte sorguda idi. Asıl hain SENCAR 'mış.

SAVCI LEYLA İHTİYARLAR HEYETİNİ BİTİRMEK İSTEDİ

Savcı leyla polat'ın öldürülmesinden sonra basın toplantısı yaptı. İhtiyarlar heyetini anlattı. Fakat ertesi sabah gazetelere tek tek baktığında hiç bir yazı ihtiyarlarla ilgisinin olmadığını gördü.

Kurtlar vadisi pusu 'da polat alemdar yaşıyor mu?

Polat Alemdar'ın öldüğüne kimse inanmıyor. Çünkü kurtlar vadisi pusu dizisi polat'sız devam etmez.  İhtiyarlar heyeti üyelerinden Faruk bey sorguda iken sorgusunu yapan erkan ile birlikte yüzü kapalı bir kişi vardı. Boy olarak pve yürüyüş olarak polat alemdar'a benziyordu. 

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenmektedir. Yüzü kapalı olan ve faruk bey'in sorgusunda olan kişinin herkes polat alemdar olduğunu düşünmekte.

HABERAJ.COM ÖZEL

Yerel Haberler