Meteorolojiden alınan hava tahmin raporunda; 9 Ocak 2013 tarihi akşam saatlerinden itibaren İlimizde kar yağışının beklenmediği, 10 Ocak günü ise havanın parçalı bulutlu ve +4 derece civarında olacağı belirtilmiştir.

Kocaeli 10 Ocak 2013 okullar tatil edildi mi?

Kocaeli Valiliğinden yapılan açıklamada:Meteorolojiden alınan hava tahmin raporunda; 9 Ocak 2013 tarihi akşam saatlerinden itibaren İlimizde kar yağışının beklenmediği, 10 Ocak günü ise havanın parçalı bulutlu ve +4 derece civarında olacağı belirtilmiştir.


Hava şartlarındaki olumlu değişiklik dikkate alınarak, eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili olarak aşağıda belirtilen tedbirlerin alınması uygun bulunmuştur.


1. İlimizde bulunan resmi ve özel okullar ile diğer eğitim kurumları, 10 Ocak 2013 tarihinden itibaren eğitim-öğretime devam edecektir.


2. Olumsuz hava şartlarının devam ettiği Kandıra İlçemizdeki bütün okullar, 10 Ocak 2013 tarihinde bir gün süre ile tatil edilmiştir.


3. Olumsuz hava koşullarının kısmen devam ettiği İzmit, Başiskele ve Kartepe ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamında bulunan öğrenciler, 10 Ocak 2013 tarihinde bir gün süre ile idari izinli sayılacaktır.


4. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personel, 10 Ocak 2013 Perşembe günü idari izinli sayılacaktır.


Kamuoyuna saygı ile duyurulur.KOCAELİ VALİLİĞİ

Yerel Haberler